Koty sąsiadki załatwiały się do jej doniczek. Wpadła na pomysł

54

Ta kobieta miała tego już dość. Koty, które należały do sąsiadki, regularnie zakradały się do jej ogródka. Wskakiwały do doniczek z pięknymi kwiatami i traktowały je jak kuwetę. Becky postanowiła to w końcu przerwać. Wpadła na nietypowy pomysł. Pochwaliła się nim w internecie. Będziecie zdziwieni.

Koty sąsiadki załatwiały się do jej doniczek. Wpadła na pomysł
Koty sąsiadki załatwiały się do jej doniczek. Wpadła na sprytny pomysł. (TikTok)

O sprawie pisze teraz brytyjski tabloid "The Sun". Becky prowadzi własny kanał na TikToku o nazwie @alittlecotswoldhome. To tutaj obserwuje ją obecnie 139 tysięcy internautów.

Kobieta dzieli się różnymi patentami dotyczącymi remontowania swego domu w Cotswold w Wielkiej Brytanii, a także dbania o niego.

Koty sąsiadki były jej zmorą. Pokonała je za pomocą fusów z kawy

W jednym z wideo tiktokerka przyznała, że od dłuższego czasu koty sąsiadki utrudniały jej życie. Traktowały jej doniczki przydomowe, jak kuwety. Postanowiła z tym skończyć raz na zawsze. Wpadła na genialny pomysł.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Kot na bieżni próbuje zjeść rybę. Zabawne nagranie hitem sieci
OK, oto moja wskazówka numer jeden, jeśli, tak jak my z partnerem, masz problemy z kotami sąsiadów, które załatwiają się w doniczkach - zaczęła.

Następnie pokazała, jak niesie do ogrodu pojemnik z pewnym produktem. "Więc po prostu weź fusy z kawy, pokrusz ją i wysyp na wierzchu ziemi w doniczkach" - zaznaczyła.

"Odkąd zaczęliśmy to robić, nie mamy już problemów z tymi gośćmi" - dodała. Wskazała, że najwidoczniej koty nie lubią zapachu kawy. Podkreśliła, że dodatkowo rośliny będą zadowolone z nawozu.

Dobre dla twoich roślin owocowych. To było dla nas darem niebios. Nigdy więcej kota - wskazała.

Filmik został wyświetlony 16 tysięcy razy. Widzowie pochwalali tę metodę. Poniżej przytaczamy niektóre z ich opinii.

Dobry sposób na trzymanie kotów z daleka, bez wyrządzania im krzywdy. Rozumiem, że to irytujące, ale krzywdzenie zwierzęcia jest okrutne, a to świetna alternatywa - pisała jedna osoba.
Niesamowite. Poza tym, to świetny nawóz - dodawała kolejna.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić