aktualizacja 

Ksiądz dostał nietypowe pytanie. "Co ludzie mówią na spowiedzi?"

30

Katolicki ksiądz Piotr Jarosiewicz to jeden z najpopularniejszych duchownych na TikToku. Na tej platformie prowadzi swój kanał, gdzie z chęcią odpowiada na pytania internautów. Tym razem jeden z użytkowników chciał wiedzieć, z czego najczęściej spowiadają się wierni. Kapłan stanowczo zareagował. Zobaczcie, co powiedział.

Ksiądz dostał nietypowe pytanie. "Co ludzie mówią na spowiedzi?"
Ksiądz dostał nietypowe pytanie. "Co ludzie mówią najczęściej na spowiedzi?" (Tiktok)

Ksiądz Piotr Jarosiewicz posługuje aktualnie w jednej z parafii w diecezji drohiczyńskiej. Pracuje jako katecheta, ale też rekolekcjonista. Angażuje się w życie duchowe młodych Polaków. To właśnie dla nich organizuje różne wyjazdy, imprezy, czy spotkania. Jest autorem kilku książek, pt.: "Siedem", "MPJ", "Jesus is cool" oraz "Boża sieć...".

W wolnych chwilach prowadzi też własny kanał na TikToku. To tutaj aktualnie obserwuje go już ponad 285 tysięcy użytkowników sieci. Każdego dnia o godz. 21:00 organizuje wystąpienie na żywo dla swoich widzów. Nie tylko modli się czy rozmawia z internautami, ale też udziela im rad oraz odpowiedzi na trudne pytania.

Ksiądz otrzymał nietypowe pytanie na temat spowiedzi. Tak zareagował

Teraz do kapłana odezwał się pewien tiktoker. Ze śmiałością zapytał, z czego najczęściej spowiadają się wierni. Ksiądz Piotr Jarosiewicz od razu stanowczo odpowiedział.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Nowe regulacje w Kościele. Czego brakuje w dokumencie Jędraszewskiego?
Jest to tak delikatny sakrament (...). Księża nie mogą mówić o grzechach, o tym, kto przyszedł do spowiedzi, co powiedział. Więc o wszystko się pytajcie, ale nie o najdelikatniejszy sakrament, w którym Chrystus pokazuje, że jest Mesjaszem. Pozdrawiam tych, którzy korzystają z sakramentu pokuty i pojednania - podał Jarosiewicz.

Internauci z chęcią oglądali i komentowali nagranie. "Przez chwilę się zestresowałam, a potem ufff" - napisała jedna osoba.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić