aktualizacja 

Ksiądz o ateistach. I wszystko jasne. "Oczywiście"

159

Krótkie filmy, na których ksiądz Sebastian Picur odpowiada na zastanawiające internautów tematy, są hitem TikToka. Tym razem duchowny poruszył temat ludzi o innych wierzeniach. Jego odpowiedź nie pozostawia złudzeń.

Ksiądz o ateistach. I wszystko jasne. "Oczywiście"
Czy ksiądz może przyjaźnić się z ateistą? Odpowiedź znajdziemy na TikToku (Tik Tok)

Ksiądz Sebastian Picur z Krosna regularnie publikuje filmy na TikToku. Jego konto w tym serwisie obserwuje ponad 500 tysięcy osób. Trzeba przyznać, że duchowny ma duży dystans do siebie i potrafi w niekonwencjonalny sposób odpowiadać na pytania internautów.

Ks. Picur na swoim kanale porusza wiele tematów dotyczących religii katolickiej i nie tylko. Co najważniejsze, duchowny nie boi się odpowiedzi na żadne tematy, nawet te, które mogą być dla niego niewygodne.

Jeden z internautów zapytał księdza czy szanuje on osoby innych wierzeniach. Jego odpowiedź z pewnością spodobała się wielu ludziom.

Oczywiście, mam wielu znajomych, np. ateistów. Chociaż możemy się nie zgadzać, to wzajemnie się szanujmy - odpowiedział ksiądz Sebastian Picur w krótkim nagraniu na TikToku.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Szczera odpowiedź księdza. Nie wszyscy się zgadzają

Niektórzy internauci z dużą rezerwą przyjęli jednak nagranie opublikowane przez księdza. W komentarzach podkreślono, nie wszyscy duchowni mają takie same zdanie jak ks. Sebastian Picur.

"A to dziwne, bo mi ksiądz nie kazał przyjmować świadków Jehowów, a lubiłem z nimi pogadać" - napisał pan Kamil. "Jeśli ateista był dobrym człowiekiem za życia, to pójdzie piekła skoro nie wierzył w Boga?" - pyta inny internauta. "Ja protestant, a moja babcia mówi, że pójdę do piekła, bo nie jestem katolikiem. Ona potępia mnie. Co zrobić, aby akceptowała moją wiarę?" - zauważa z kolei pan Paweł.

Ks. Sebastiana Picura obserwuje na TikToku 544 tys. osób.

Zobacz także: Ksiądz został zapytany o kolędę przez internet. Odpowiedział stanowczo
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić