aktualizacja 

Ma 4 lata i pierwszy tatuaż. Wykonał go jej tata

8

Tatuator z Long Beach w Kalifornii sprowokował prawdziwą burzę. Wprawił ludzi w osłupienie, wstawiając na swojego TikToka film, na którym wykonuje swojej 4-letniej córce tatuaż. Przedstawia kucyka z "My Little Pony". Córce spodobało się na tyle, że poszła na drugą sesję.

Ma 4 lata i pierwszy tatuaż. Wykonał go jej tata
"Zrobiłem pierwszy tatuaż mojej córce" (TikTok)

Tata-tatuator robi tatuaż swojej 4-letniej córce

Ojciec 4-letniej córki to kalifornijski tatuażysta. Na swoim TikToku o nazwie @wesley.arts dodaje nagrania z tatuowania swoich klientów. Ostatnio miał jednak nietypową klientkę. Była nią jego 4-letnia córka. Film, na którym mężczyzna tatuuje przedramię dziewczynki, wywołało duże oburzenie. Obejrzało go ponad 4 miliony osób.

Opis filmu to: "Zrobiłem córce pierwszy tatuaż". Widać, jak mężczyzna przykleja kalkę na przedramię dziewczynki. Wzór to kucyk z "My Little Pony", ulubionej bajki 4-latki. Potem widać, jak przykłada maszynkę do skóry. W komentarzach pod filmem zawrzało. Jeden z użytkowników napisał: "Będzie tego żałować, jak dorośnie". Inny wyraził oburzenie, pytając: "Dlaczego zrobiła sobie tatuaż w tak młodym wieku?". Inny zagroził: "Jeśli to prawdziwy tatuaż, zostaniesz pozwany".

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Nie brakuje jednak głosów zachwytów nad tym, jaką relację ma ojciec z córką. Jedna z kobiet napisała: "To słodkie, że jest taka szczęśliwa. Jesteś dobrym tatą, uszczęśliwiając swoją księżniczkę".

Osoby, które wiedzą nieco o tatuowaniu, zauważą jednak, że maszynka nie wydaje charakterystycznego dźwięku, który towarzyszy tatuowaniu, a ponadto nie jest do niczego podłączona. Co więcej, 4-latka jest nad wyraz spokojna i opanowana. Ktoś, kto był tatuowany, wie, że jest to co najmniej niekomfortowe uczucie, nawet dla dorosłych, a dzieci mają znacznie delikatniejszą skórę. Dziewczynka powinna więc reagować na wbijanie igły pod skórę co najmniej grymasami bólu.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Nie każdy uwierzył mężczyźnie, że tatuaż został faktycznie wykonany. Nie przekonał ich nawet drugi filmik z tatuowania córki. Wprawne oko zauważy, że tatuowanie jest udawane, a ojciec chciał po prostu sprawić córce przyjemność, bawiąc się z nią. Swoim obserwatorom zrobił jednak niezły żart. Pisali pod filmem: "Przestraszyłam się na chwilę", "Omg, myślałam, że to na poważnie, ale potem zdałam sobie sprawę, że powinna płakać".

Autor: MBD
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić