Pozwoliła 15-latce na tatuaż. "Nie obchodzi mnie, co mówią inni"

122

Diane Register z Idaho w Stanach Zjednoczonych pozwoliła swojej 15-letniej córce zrobić tatuaż. "Nie obchodzi mnie, co mówią inni" - komentuje tę decyzję i ujawnia, jaki stał za tym powód.

Pozwoliła 15-latce na tatuaż. "Nie obchodzi mnie, co mówią inni"
Diane pozwoliła swojej córce na tatuaż upamiętniające jej zmarłego ojca policjanta. (Facebook)

Diane Register z Idaho w Stanach Zjednoczonych pozwoliła swojej 15-letniej córce zrobić tatuaż. Wyjaśniła przy tym, że nie jest to zwykłe spełnianie kaprysu nastolatki. Dziewczyna miała bardzo istotny powód.

15-latka zrobiła wyjątkowy tatuaż

Kaitlyn chce zrobić tylko niewielki tatuaż, aby w ten sposób uczcić swojego tatę. Zmarł na raka kiedy dziewczyna miała zaledwie 13 lat.

Starsza córka Diane - Savannah, wytatuowała sobie trzy rzymskie cyfry "I IV IX", symbolizujące numer policyjnej odznaki ojca. Dla całej rodziny mają one głębsze znaczenie, ponieważ stały się synonimem siły, odwagi i nadziei. Diane nie kryje dumy ze swej pociechy.

Nie mogła wymyślić piękniejszego hołdu. Po dzielnej walce z chorobą nowotworową, jego numer odznaki stał się synonimem siły, odwagi i nadziei. To właśnie oznacza dla mnie i dla moich dzieci - stwierdziła Diane.

Kobieta wspomina, że jej córki były bardzo mocno związane z ojcem. Kiedy zachorował na raka trzustki, spędzały z nim każdą wolną chwilę. Towarzyszyły mu także w ostatnich chwilach.

Wyjaśniłam, co się z nim dzieje, że nie może oddychać. Powiedziałam jej, że się nie obudzi. A ona nie musi na to patrzeć. Nie odpowiedziała nic, tylko przybiegła prosto do jego łóżka, żeby potrzymać go za rękę. Otarła twarz, ciężko przełknęła ślinę, ścisnęła jego rękę i powiedziała mu, że może odejść. Powiedziała mu, że jest w porządku - wspomina kobieta.

Również Diane upamiętniła męża tatuażem. Dzień przed jego śmiercią poprosiła o kopię jego EKG. Później wytatuowała sobie ją na stopie.

Mam jego prawdziwe bicie serca wytatuowane na stopie, więc za każdym razem, gdy patrzę w dół, wiem, że jest ze mną. Tak jakby cześć niego zawsze była żywa – tłumaczy.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Ziobro krytykuje uległość rządu ws. KE. Jabłoński apeluje o solidarność
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić