Ma umysł socjopatki. Modelka zdradza, jak wyglądają z nią randki

34

Zastanawialiście się kiedyś, jak to jest umawiać się z socjopatą? Opowiedziała o tym pewna tiktokerka, u której zdiagnozowano socjopatyczne zaburzenie osobowości. Kanika Batra zdradziła, jak wyglądają jej randki i w jaki sposób postrzega mężczyzn, z którymi się spotyka.

Ma umysł socjopatki. Modelka zdradza, jak wyglądają z nią randki
Zdiagnozowana socjopatka wyjaśniła, jak wygląda randkowanie z nią (TikTok, @notkanikabatra)

W czasach kiedy dużą popularnością cieszą się aplikacje randkowe, a nowe znajomości nierzadko nawiązywane są przez internet, często nie możemy mieć pewności, z kim tak naprawdę mamy do czynienia. Czy po drugiej stronie kryje się miłość naszego życia, czy może bezwzględny socjopata, który swoim wyuczonym czarem próbuje nas omamić?

Według specjalistów nawet co piąta osoba może być socjopatą. Chodzą wśród nas, choć z pozoru mogą wydawać się zwyczajnymi, wręcz sympatycznymi ludźmi. Na tym polega właśnie problem z osobowościami socjopatycznymi. Bez problemu przybierają one maskę normalności, czy wręcz uroku osobistego, by osiągnąć zamierzone cele. Pod tym atrakcyjnym płaszczykiem jednak kryje się często paskudny charakter.

Socjopatia zaliczana jest do zaburzeń osobowości według Międzynarodowej Statystycznej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych ICD-10 i charakteryzuje się nieumiejętnością przystosowania się do życia w społeczeństwie. Osoby takie lekceważą normy społeczne, nie liczą się z uczuciami innych, manipulują ludźmi i nie mają z tego powodu wyrzutów sumienia. Z pewnością nie są dobrym materiałem na partnera. Nie przeszkadza im to jednak w umawianiu się na randki.

Socjopatka wyjaśnia, jak wygląda randkowanie z nią

Jak wygląda umawianie się z osobą socjopatyczną? Opowiedziała o tym popularna tiktokerka i modelka Kanika Batra. Można powiedzieć, że dziewczyna zna problem "od podszewki", gdyż to u niej zdiagnozowano antyspołeczne zaburzenie osobowości. Na swoim kanale, który obserwują ponad dwa miliony osób, zdradza, jak żyje się z tą przypadłością.

Jej relacja z pewnością nie zachęca do spotykania się z socjopatami. Na jednym z filmów Batra wyznała, że w jej odczuciu "wszystkie relacje są transakcyjne", choć nie w sensie finansowym.

Modelka wyjaśniła, że ​​idąc na randkę, ma tendencję do "postrzegania drugiej osoby jako przedmiotu", a kiedy towarzysz zaczyna się "uczłowieczać", nudzi się nim i zazwyczaj odrzuca.

Jestem bardzo, bardzo wybredna, komu poświęcam swój czas. Status i pieniądze nic dla mnie nie znaczą, chodzi wyłącznie o wygląd - Batra wyznała na TikToku.

Kobieta zdradziła, że ​​szuka jedynie ludzi, którzy "wnoszą wartość do jej życia", ale podkreśliła, że ​​"nigdy nie staną się dla niej ważni". Wyznała też, że lubi odgrywać dominującą rolę w zalotach, poświęca nowym osobom dużo uwagi, czym szybko zaskarbia sobie sympatię. Ma to pewien minus, gdyż odrzuceni przez nią mężczyźni podobno często nie mogą pogodzić się porażką, przez co zmaga się z dużą liczbą stalkerów.

Na wczesnych etapach umawiania się z mężczyzną, jeśli nie ma stymulującej rozmowy, blokuję go i usuwam. Wszelkie gierki nie działają na mnie, lubię, gdy mężczyzna zdobywa mnie we właściwy sposób - tłumaczy tiktokerka.

Filmy Batry cieszą się dużym zainteresowaniem internautów, którzy przede wszystkim doceniają jej szczerość. Wiele osób jest wręcz zafascynowanych możliwością poznania sposobu funkcjonowania umysłu socjopaty. Znalazły się też osoby, u których zdiagnozowano to samo zaburzenie i są wdzięczni tiktokerce za uświadamianie ludzi w temacie socjopatii.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Zobacz także: Czego młodzi ludzie poszukują na TikToku? Będziecie zaskoczeni
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić