Magda Narożna dorabiała sobie na weselach. Mówi o kwotach za występ

58

Magda Narożna to obecnie jedna z największych gwiazd muzyki disco-polo. Na koncerty przychodzą rzesze fanów tego rodzaju muzyki. Jednak zanim pojawiła się wielka kariera, Narożna śpiewała na weselach. Czasem nawet przez 14 godzin.

Magda Narożna dorabiała sobie na weselach. Mówi o kwotach za występ
Magda Narożna (AKPA)

Magda Narożna jest częścią zespołu "Piękni i Młodzi", który niewątpliwie jest znany przez fanów muzyki disco-polo. Formacja chętnie koncertuje i kasuje niemałe pieniądze za każdy występ.

Trudne początki

Jednak zanim zespół stał się popularny, Magda Narożna dorabiała sobie na weselach. Kobieta nie ukrywa, że śpiewała po dwanaście, a czasem nawet i czternaście godzin. To nie była lekka praca, ale Narożna dobrze ją wspomina.

"Gdy śpiewa się różny repertuar, to człowiek potrafi się dobrze przy tym bawić" - zapewniła, jednocześnie przyznając, że starała się nie śpiewać tego, co jej nie leży. "Starałam się nie kaleczyć ludzi tym, co mi nie podchodzi. Niekoniecznie dobrze się czułam w anglojęzycznych utworach i zawsze ubolewałam, że muszę siadać w domu i kuć teksty oraz fonetycznie jest przekształcać, żeby nie śpiewać głupot" - dodała w rozmowie z pomponik.pl.

Artystka nie chciała wyjawić, ile konkretnie kosztowało wynajęcie ich zespołu na wesele. Ale przyznała, że w okolicach pięciu tysięcy złotych. Do tego zespół musiał mieć zagwarantowany stolik oraz pełne wyżywienie.

Nauka cierpliwości

Dziś Narożna nadal od czasu do czasu pojawia się na przyjęciach weselnych. Co prawda już tylko jako gość specjalny i maksymalnie na godzinę. Mimo ogromnej kariery w świecie disco-polo piosenkarka chętnie pojawia się na takich imprezach. Każdy taki występ dodaje jej pozytywnej energii i jest nauką cierpliwości oraz szacunku.

Obecnie Narożna może rozwijać swój talent muzyczny również na scenie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". 33-latka jest uczestniczką czternastej edycji programu i z chęcią wciela się w światowej sławy piosenkarki i piosenkarzy.

Zobacz także: Ratowniczka medyczna chora na białaczkę. Olga Łakomska mówi co ją najpierw zaniepokoiło
Autor: KSA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić