Zuzanna Sierzputowska| 

Masz na dłoni taką linię? Sprawdź, co mówi o tobie "pierścień Salomona"

163

Znaki na ludzkich dłoniach ponoć skrywają wiele tajemnic. Pierścień Salomona należy do tych ciekawszych. O czym powinni wiedzieć jego posiadacze? I gdzie go znaleźć?

Masz na dłoni taką linię? Sprawdź, co mówi o tobie "pierścień Salomona"
Pierścień Salomona może dużo powiedzieć o naszym potencjale (Adobe Stock, Adobe)

Według wierzeń, wielu osób wygląd linii znajdujących się na naszych dłoniach, nie jest bez znaczenia. Chiromancja ma przekazywać wiele informacji o człowieku, jego charakterze, a nawet przyszłości. Co zatem oznacza tajemniczo brzmiący pierścień Salomona?

Gdzie znaleźć pierścień Salomona?

Zanim dowiemy się, co konkretnie oznacza obecność pierścienia, trzeba sprawdzić, czy pojawił się na naszej dłoni. Zastanówmy się; jesteśmy prawo- czy leworęczni? Od tego zależy, która z naszej ręki jest główna, a która poboczna. To właśnie na tej drugiej być może znajduje się nasz pierścień Salomona. Jeżeli jesteśmy praworęczni, ręką poboczną będzie lewa dłoń i odwrotnie. Kiedy już znajdziemy interesującą nas rękę, dokładnie przyjrzyjmy się palcowi wskazującemu. Pierścień znajduje się u jego podstawy. Interesująca nas linia ma swój początek przy krawędzi dłoni, a koniec niknie właśnie między palcami. Pierścień ma też charakterystyczny kształt łuku.

Posiadasz pierścień Salomona? Zobacz, co on oznacza

Według osób, które potrafią odczytać znaki znajdujące się na naszych dłoniach, pierścień Salomona niesie niezwykłe informacje. Jego posiadacze odznaczają się bowiem wysokorozwiniętą intuicją, a nawet... zdolnościami parapsychicznymi. Jeżeli odnajdziemy na swojej ręce pobocznej pierścień, być może mamy również możliwość postrzegania duchowego świata. Ze względu na powyższe dary, osoby z pierścieniem Salomona bardzo często poświęcają się kapłaństwu lub też innemu zajęciu związanemu z szeroko rozumianą duchowością.

Mają poczucie wyższego celu, co pchnie ich do zgłębiania tajemnic. W przeszłości takie osoby mogły zostać uznane za czarownice lub kogoś, kto kontaktuje się z siłami nieczystymi. Niestety bardzo często przez to kończyły spalane na stosie.

Chiromanci podkreślają jednak, że obecność pierścienia Salomona to nie tylko mistyka, lecz także znak artystycznej duszy. Jego posiadacze są wrażliwsi na sztukę, którą bardzo się interesują. Posiadają też często związane z tą dziedziną talenty.

Trzeba jeszcze podkreślić, że obecność takich zdolności to jedno. To, czy z nich skorzystamy i je udoskonalimy, zależy już tylko od nas samych.

Zobacz także: Czy wierzymy we wróżby i zabobony?
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić