Zuzanna Sierzputowska| 

Atrakcyjność to przekleństwo? Jest tak piękna, że ma z tym problem

245

Użytkowniczka TikToka postanowiła wyżalić się swoim obserwatorom na brak koleżanek. Kobieta twierdzi, że przez swoją atrakcyjność nie może znaleźć prawdziwej damskiej przyjaźni. Część internautów zniesmaczyło takie stwierdzenie.

Atrakcyjność to przekleństwo? Jest tak piękna, że ma z tym problem
Tiktokerka nie może znaleźć przyjaciółek przez swoją urodę? (Instagram)

Czy atrakcyjność może być problemem? Wielu badaczy zachodzi sobie głowę tym pytaniem. Trudno jest też znaleźć jednoznaczną odpowiedź. Wiele kobiet i mężczyzn twierdzi, że ich aparycja wcale nie pomaga, a wręcz przeciwnie - utrudnia życie. Jedną z takich osób jest tiktokerka, która twierdzi, że jej wygląd utrudnia w odnalezieniu szczerych relacji.

Twierdzi, że atrakcyjność nie pozwala znaleźć jej wartościowych znajomości

Użytkowniczka popularnej aplikacji narzeka, że jest zbyt ładna na to, by znaleźć dobre koleżanki. Dla kobiety jest to spory problem i nie może zrozumieć, skąd bierze się taki zły odbiór atrakcyjnych osób. Internautka twierdzi, że zbyt wiele razy zraziła się do osób, które w znajomości widziały jedynie pewne korzyści. Jeszcze w innych przypadkach miała wyraźnie widzieć, że koleżanki zwyczajnie zazdrościły jej wielu rzeczy, w tym właśnie urody. Dla Ariany tzw. przywilej atrakcyjności stał się prawdziwym utrapieniem, o czym opowiedziała na jednym z tiktoków.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

"To jest ciemna strona, o której nikt nic nie mówi. Podzielę się tym na swoim przykładzie. W moim życiu nie ma wielu kobiet. To jest coś, z czym bardzo długo walczyłam. Tak naprawdę nigdy nie rozumiałam, z czego taki stan rzeczy wynika" - stwierdziła.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Młodej kobiecie jest niezwykle przykro z tego powodu. Arianie najwyraźniej bardzo zależy, aby mieć w swoim gronie więcej damskich przyjaciółek, które są jej szczerze oddane.

Opinia Ariany wywołała burzę w komentarzach. Nie wszyscy podzielają jej opinię

Dla wielu osób problem z przywilejem atrakcyjności jest zwykłą bzdurą, a twierdzenie, że przez wygląd kobieta nie może znaleźć przyjaciół - jej zwyczajnym wymysłem. Widzowie stwierdzili, że uroda nie ma nic do rzeczy, a jeśli Ariana chce mieć koleżanki, musi nowo poznane osoby przekonać do siebie swoim charakterem. Oczywiście znalazła się również grupa osób, która potwierdziła rozważania tiktokerki i wyznała, że spotkała się z identycznym problemem przy próbach zawarcia znajomości.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Ewa Zwada ubolewa nad zaniżeniem stawek dla TikTokerek: "Chciałabym, żeby każdy dobrze zarabiał"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić