Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Zuzanna Sierzputowska
|

Atrakcyjność to przekleństwo? Jest tak piękna, że ma z tym problem

202
Podziel się:

Użytkowniczka TikToka postanowiła wyżalić się swoim obserwatorom na brak koleżanek. Kobieta twierdzi, że przez swoją atrakcyjność nie może znaleźć prawdziwej damskiej przyjaźni. Część internautów zniesmaczyło takie stwierdzenie.

Atrakcyjność to przekleństwo? Jest tak piękna, że ma z tym problem
Tiktokerka nie może znaleźć przyjaciółek przez swoją urodę? (Instagram)

Czy atrakcyjność może być problemem? Wielu badaczy zachodzi sobie głowę tym pytaniem. Trudno jest też znaleźć jednoznaczną odpowiedź. Wiele kobiet i mężczyzn twierdzi, że ich aparycja wcale nie pomaga, a wręcz przeciwnie - utrudnia życie. Jedną z takich osób jest tiktokerka, która twierdzi, że jej wygląd utrudnia w odnalezieniu szczerych relacji.

Twierdzi, że atrakcyjność nie pozwala znaleźć jej wartościowych znajomości

Użytkowniczka popularnej aplikacji narzeka, że jest zbyt ładna na to, by znaleźć dobre koleżanki. Dla kobiety jest to spory problem i nie może zrozumieć, skąd bierze się taki zły odbiór atrakcyjnych osób. Internautka twierdzi, że zbyt wiele razy zraziła się do osób, które w znajomości widziały jedynie pewne korzyści. Jeszcze w innych przypadkach miała wyraźnie widzieć, że koleżanki zwyczajnie zazdrościły jej wielu rzeczy, w tym właśnie urody. Dla Ariany tzw. przywilej atrakcyjności stał się prawdziwym utrapieniem, o czym opowiedziała na jednym z tiktoków.

"To jest ciemna strona, o której nikt nic nie mówi. Podzielę się tym na swoim przykładzie. W moim życiu nie ma wielu kobiet. To jest coś, z czym bardzo długo walczyłam. Tak naprawdę nigdy nie rozumiałam, z czego taki stan rzeczy wynika" - stwierdziła.

Młodej kobiecie jest niezwykle przykro z tego powodu. Arianie najwyraźniej bardzo zależy, aby mieć w swoim gronie więcej damskich przyjaciółek, które są jej szczerze oddane.

Opinia Ariany wywołała burzę w komentarzach. Nie wszyscy podzielają jej opinię

Dla wielu osób problem z przywilejem atrakcyjności jest zwykłą bzdurą, a twierdzenie, że przez wygląd kobieta nie może znaleźć przyjaciół - jej zwyczajnym wymysłem. Widzowie stwierdzili, że uroda nie ma nic do rzeczy, a jeśli Ariana chce mieć koleżanki, musi nowo poznane osoby przekonać do siebie swoim charakterem. Oczywiście znalazła się również grupa osób, która potwierdziła rozważania tiktokerki i wyznała, że spotkała się z identycznym problemem przy próbach zawarcia znajomości.

Zobacz także: Ewa Zwada ubolewa nad zaniżeniem stawek dla TikTokerek: "Chciałabym, żeby każdy dobrze zarabiał"
Źródło:
WP Kobieta
KOMENTARZE
(202)
XD.
7 godz. temu
a może to jednak przez problemy z deklem?
Stary
3 miesiące temu
Każda mania wielkości jest w istocie skrywanym kompleksem niższości.
Proletaryusz
3 miesiące temu
Co mała Małgosia usłyszy o sobie od kochających rodziców, to duża Małgorzata myśli tak o sobie.
Maja
3 miesiące temu
Jest tak piękna że na sam widok robi się niedobrze !!!
Che Geuvara
4 miesiące temu
Jak ona jest ładna i atrakcyjna to ja jestem synem papieża 😂😂😂
Sese
4 miesiące temu
Może koleżanki nie chcą aby ich faceci, mężowie czy partnerzy widzieli takie zdjęcia ich koleżanki ? Jeżeli wstawia takie zdjęcia to czego oczekuje ? Nic nie jest napisane czy jest modelką czy po prostu lubi chwalić się figura uroda i odsłanianiem czego się da. Ogólnie temat w dobie pandemii trafiony w punkt.
ToFuFu
4 miesiące temu
Upssss... chyba ją ktoś przez całe życie okłamywał w sprawie tej atrakcyjności :/ Jest ładna w stylu blachary i tyle...
fuko
4 miesiące temu
nic specjalnego kompletnie nic
Kon
4 miesiące temu
Do lekarza tego od głowy…
Bubu
4 miesiące temu
Za to zapinacza między poślady znajduje w sekund pół. Nawet pomimo tego, że płaska
Mick
4 miesiące temu
Typowy wór na mleko...gdzie tu mega atrakcyjnosć???
Robi
4 miesiące temu
A przepraszam... Gdzie ta piękność bo zapomnieliście ja tu wstawić... Ta na zdjęciu, jest przeciętna widziałem ładniejsze, jest zgrabna widziałem dużo zgrabniejsze a po wszystkim twierdzę iż widziałem dużo madrzejsze
sed
4 miesiące temu
mniemanie to masz o sobie ze hej!!! troszki na wyrost w moich ślepkach to nie jestes atrakcyjna tylko pusta i szukajaca rozgłosu nic wiecej
Eeehhh
4 miesiące temu
No no… zapewne piękno jest tego powodem… Co za brednie.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić