Miała ładne zdjęcie w paszporcie. "W życiu nie czułam się tak upokorzona"

39

Alisha Marie to amerykańska influencerka, która przekonała się na własnej skórze, że czasami lepiej zrezygnować z makijażu i nadmiernego upiększania się. Przez zbyt ładne zdjęcie w paszporcie prawie nie została wpuszczona do samolotu.

Miała ładne zdjęcie w paszporcie. "W życiu nie czułam się tak upokorzona"
TikTokerka pokazała swój paszport. (TikTok)

Alisha Marie pochodzi z Los Angeles i na co dzień prowadzi kanał beauty w serwisie YouTube. Pokazuje tam jak zrobić różne makijaże i dzieli się swoimi ulubionymi trikami. Od pewnego czasy działa także na TikToku, gdzie wrzuca krótsze i bardziej satyryczne materiały

Zbyt ładne zdjęcie w paszporcie

Na jednym z filmików opowiedziała co przytrafiło się jej w trakcie podróży. Obsługa lotniska prawie nie wpuściła jej na pokład, a wszystko przez... zbyt ładne zdjęcie w paszporcie.

Alisha tego dnia miała aż kilkunastogodzinny lot z przesiadką. Żeby było jej wygodniej, założyła dresy, a włosy związała i przykryła czapką z daszkiem. Kiedy na lotnisku pokazała swój paszport, nikt nie uwierzył, że dokument należy do niej. Na zdjęciu miała bowiem idealnie ułożone włosy i pełny makijaż.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Leśnik chwycił za telefon i zaczął nagrywać. Młoda bestia czaiła się w krzakach

Mężczyzna, który sprawdzał dokumenty, długo porównywał fotografię i Alishę. W końcu poprosił, żeby pokazała inny dokument. Alisha wyznała, że prawie się rozpłakała.

Nigdy w życiu nie czułam się tak upokorzona. Właśnie dlatego nigdy nie powinnyście robić atrakcyjnych zdjęć do paszportu, bo ja tak nie wyglądam - podsumowała całe zdarzenie.

Filmik został obejrzany ponad 16 mln razy. Doczekał się także kontynuacji, którą zainteresowało się aż 4 mln użytkowników. Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy, w których internauci wyrazili dezaprobatę dla działań Alishy. Wiele osób zwróciło uwagę, że przesadny makijaż czy zasłanianie twarzy są zazwyczaj zabronione na paszportowych zdjęciach.

To dla mnie coś nowego. Ja w paszporcie wyglądam jak śmieć
U mnie w kraju grzywka i makijaż nie są dozwolone na zdjęciach
Nie wiem, jak wam to uchodzi na sucho. Tam, skąd pochodzę, istnieją surowe zasady w stosunku do zdjęć paszportowych, np. włosy nie mogą zakrywać twarzy- czytamy w komentarzach.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić