Modelki "plus size" chciały wejść do klubu. Tego się nie spodziewały

40

Gabriella Halikas i Alex Jay są popularnymi amerykańskimi modelkami "plus size". Niedawno internautami wstrząsnął opublikowany przez nie filmik, w którym opowiedziały, co spotkało je przed wejściem do jednego z klubów. Nie dostały się do środka, prawdopodobnie z powodu wyglądu.

Modelki "plus size" chciały wejść do klubu. Tego się nie spodziewały
Modelki plus size były wstrząśnięte tym, jak potraktował je bramkarz stojący u wejścia do klubu (Instagram, ellahalikas)

Do upokarzającej sytuacji doszło, kiedy Gabriella Halikas i Alex Jay chciały wejść do Highlight Room w Los Angeles w stanie Kalifornia. Modelki nie planowały bawić się w pojedynkę – były częścią kilkunastoosobowej grupy przyjaciół. W klubie miały odbyć się urodziny jednego z nich.

Modelek nie wpuszczono do klubu z powodu ich wyglądu?

Gdy Gabriella Halikas i Alex Jay próbowały dostać się do klubu, bramkarz nie pozwolił im na to. Młode kobiety upewniły się, że pracownik zdaje sobie sprawę, że stanowią część grupy świętującej urodziny. Okazało się, że doskonale o tym wiedział, jednak nie zamierzał pozwolić modelkom plus size na wejście.

Upewniłam się, że bramkarz nie jest niezorientowany i wie, że stanowimy część grupy, którą wpuszcza. Jeszcze raz zmierzył mnie spojrzeniem od góry do dołu i powiedział: "Tak, nie dziś wieczorem" – relacjonowała Alex Jay na Instagramie.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Modelki poprosiły o interwencję klubowego ochroniarza, jednak ten, widząc reakcję kolegi, odmówił udzielenia pomocy. Obie młode kobiety są przekonane, że nie wpuszczono ich do Highlight Room z powodu wyglądu. Zdecydowały, że nie odpuszczą i nagłośniły zdarzenie.

Rzecznik spółki The Highlight Room, do której należy kalifornijski klub, zapewnił, że firma skontaktowała się z obiema kobietami. Twierdził, że wyjaśnianie incydentu – w ścisłej współpracy z modelkami plus size – trwa, jednak odmówił podania do wiadomości publicznej dodatkowych szczegółów.

Firma jest świadoma, co spotkało Elli i Alexy i aktywnie współpracuje z nimi w celu dalszego wyjaśniania zdarzenia – powiedział rzecznik The Highlight Room w rozmowie z NBC News.
Zobacz także: Apolonka jako "curvy model" podbija paryskie wybiegi mody: "Jest mocna presja o bycie większą"
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić