aktualizacja 

Szykowała wesele za 160 tys. Panna młoda jednego nie przewidziała

14

Pewna internautka przedstawiła w sieci szokującą historię. Zdradziła, w jakich okolicznościach pod ogromnym znakiem zapytania stanął jej ślub. W przygotowania zainwestowano potężne fundusze.

Szykowała wesele za 160 tys. Panna młoda jednego nie przewidziała
Zdjęcie ilustracyjne (Pixabay)

Poruszająca historia, którą podzieliła się internautka, obiegła media na całym świecie. "Mirror" relacjonuje, że przygotowania do jej ślubu miały pochłonąć aż 30 tysięcy funtów, czyli przeszło 160 tysięcy złotych. W pewnym momencie życie kobiety legło w gruzach. Panna młoda dowiedziała się, iż jej narzeczony... nigdy nie rozwiódł się z "byłą" żoną!

O tym fakcie usłyszała od małżonki partnera. Co prawda para rozstała się już dziesięć lat temu, ale nigdy nie przystąpiła do rozwodu.

Początkowo narzeczony partnerki tłumaczył, że... nie pamięta, czy wziął rozwód. Później jednak przyznał się do tego, że formalnie nadal tkwi w małżeństwie. Mężczyzna dopiero na początku 2022 roku złożył papiery rozwodowe. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że przed datą jego kolejnego ślubu ta sprawa nie zostanie zamknięta.

Ogromne poruszenie. "Odwołałabym ślub"

"Mirror" podkreśla, że kobieta obawia się, iż jej narzeczony po prostu nie jest zdeterminowany do tego, by stanąć z nią na ślubnym kobiercu. Okazuje się, że... najbardziej żałował potencjalnej straty ogromnych pieniędzy! Internauci nie kryją oburzenia jego zachowaniem.

Zdecydowanie odwołałabym ślub i, szczerze mówiąc, zakończyła taki związek. Jak ktoś mógł zapomnieć, że się nie rozwiódł? - czytamy w jednym z komentarzy.
Zobacz także: Ślub w czasie wojny. Para ukraińskich medyków powiedziała sobie "tak"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić