aktualizacja 

Na to Krzysztof Rutkowski przeznaczy pieniądze za "Taniec z gwiazdami"

22

Krzysztof Rutkowski będzie jednym z uczestników najnowszej edycji hitu "Taniec z gwiazdami". Właściciel biura detektywistycznego mógłby sporo na tym zarobić. Zdecydował jednak, że nie zamierza zatrzymywać wynagrodzenia. Wzruszające, na co je przeznaczy.

Na to Krzysztof Rutkowski przeznaczy pieniądze za "Taniec z gwiazdami"
Krzysztof Rutkowski nie chce zatrzymać pieniędzy, które otrzyma za udział w show "Taniec z gwiazdami" (PAP, Łukasz Gągulski)

Krzysztof Rutkowski przyjął zaproszenie do 13. już edycji show tanecznego. Udział w "Tańcu z gwiazdami" może przynieść właścicielowi biura detektywistycznego nie tylko większą popularność, lecz także zastrzyk finansowy.

Krzysztof Rutkowski w "Tańcu z gwiazdami". Na co wyda wynagrodzenie?

Według ustaleń dziennika "Super Express" Krzysztof Rutkowski ma otrzymać za każdy odcinek "Tańca..." wynagrodzenie w wysokości aż 30 tysięcy złotych. Właściciel biura detektywistycznego nie potwierdził tej informacji, powołując się na tajemnicę umowy.

To prawda, że wystąpię w "Tańcu z gwiazdami". Obowiązuje mnie tajemnica umowy, dlatego nie będę komentować spekulacji dotyczących wynagrodzenia za odcinek – wytłumaczył Krzysztof Rutkowski w rozmowie z portalem Jastrząb Post.
Zobacz także: Zobacz też: Maja Plich chwali się czułościami z Krzysztofem Rutkowskim

Krzysztof Rutkowski nie zatrzyma jednak tych pieniędzy dla siebie. Jak wyjawił, wynagrodzenie za udział w "Tańcu z gwiazdami" zamierza wpłacić na konto fundacji, która pomaga wdowom i sierotom po poległych policjantach.

Ale zdradzę wam, że całą kwotę przekażę fundacji, która pomaga wdowom i sierotom po poległych policjantach – wyjawił Krzysztof Rutkowski (Jastrząb Post).

"Taniec z gwiazdami" – 13. edycja. Kim są uczestnicy?

Pełna lista uczestników programu "Taniec z gwiazdami" na razie nie jest znana. Wiadomo jedynie, że poza Krzysztofem Rutkowskim w show wystąpią dziennikarka Anna Wendzikowska, snowboardzistka Jagna Marczułajtis, narciarz Stanisław Karpiel-Bułecka, performer Bilguun Ariunbaatar, aktorzy Jacek Borkowski i Kacper Kuszewski oraz artystka kabaretowa Katarzyna Pakosińska.

Widzowie programu "Taniec z gwiazdami" muszą przygotować się na spore zmiany. Nową prowadzącą – na miejsce ciężarnej Kasi Skrzyneckiej – zostanie Natasza Urbańska. Z kolei w jury w miejsce – zmarłego w 2017 roku – Zbigniewa Wodeckiego zasiądzie mąż Urbańskiej, czyli Janusz Józefowicz, a Beatę Tyszkiewicz zastąpi Jolanta Fraszyńska.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić