Na zdjęciu ukrył się złodziej. Tylko 2 proc. ludzi potrafi go znaleźć

55

Na tym zdjęciu ukrył się złodziej, czy potrafisz go znaleźć? Test na spostrzegawczość nie jest łatwy, przechodzą go tylko nieliczni. Na co zwrócić uwagę, gdzie szukać i przede wszystkim, czy należysz do grona najlepszych?

Na zdjęciu ukrył się złodziej. Tylko 2 proc. ludzi potrafi go znaleźć
Na zdjęciu ukrył się złodziej (fot. Facebook)

Test na spostrzegawczość

Zagadki, testy i przeróżne łamigłówki wciąż cieszą się ogromnym zainteresowaniem, szczególnie w okresie wakacyjnym. Tę, którą widać na powyższym zdjęciu, sprawnie udaje się rozwiązać tylko nielicznym. Pozostali głowią się nad nią dość długo, zanim zauważą pewien szczegół.

Wakacyjna fotografia wydaje się być zwyczajnym zdjęciem — sklepiki z pamiątkami, kawiarnia i tłumy ludzi w tle. Która z tych osób ma przy sobie cudzą własność? Co ciekawe, najprawdopodobniej w ogóle nie zdaje sobie ona sprawy z tego, że jej występek jest bardzo widoczny.

Przyjrzyjcie się dokładnie jeszcze raz, ponieważ odpowiedź może znajdować się w najmniej oczywistym miejscu. To właśnie z tego powodu złodziej dał się zauważyć.

Zagadki i łamigłówki

Rozwiązywanie zagadek to jeden z bardzo popularnych sposobów spędzania wolnego czasu. Uwaga, coraz częściej jednak testy na spostrzegawczość pojawiają się na... rozmowach rekrutacyjnych. W jakim celu?

To, jaki test dostanie kandydat, zależy do stanowiska, na jakie aplikuje. Wszystko po to, by pracodawca mógł już podczas rozmowy zweryfikować, jak dana osoba radzi sobie z presją czasu, czy jest czujna i uważna.

Nie sądzimy, że nasz dzisiejszy obrazek pojawi się podczas rozmowy o pracę, jednak to świetna okazja, by sprawdzić swoje umiejętności. Przyjrzyj się jeszcze raz, przeanalizuj zdjęcie fragment po fragmencie. Jeśli nadal nie widzisz szczegółu, który zdradza sprawcę, odpowiedź znajdziesz poniżej.

Tak, pani ze zdjęcia zapomniała usunąć zabezpieczenie mające chronić przed kradzieżą. Komu udało się zauważyć ten szczegół od razu po rzuceniu okiem na obrazek?

Zobacz także: "Lex TVN". Co zrobią Amerykanie? Radosław Sikorski o możliwych scenariuszach
Autor: MKI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić