Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MKI
|

Na zdjęciu ukrył się złodziej. Tylko 2 proc. ludzi potrafi go znaleźć

47
Podziel się

Na tym zdjęciu ukrył się złodziej, czy potrafisz go znaleźć? Test na spostrzegawczość nie jest łatwy, przechodzą go tylko nieliczni. Na co zwrócić uwagę, gdzie szukać i przede wszystkim, czy należysz do grona najlepszych?

Na zdjęciu ukrył się złodziej. Tylko 2 proc. ludzi potrafi go znaleźć
Na zdjęciu ukrył się złodziej (fot. Facebook)
bELfbXEB

Test na spostrzegawczość

Zagadki, testy i przeróżne łamigłówki wciąż cieszą się ogromnym zainteresowaniem, szczególnie w okresie wakacyjnym. Tę, którą widać na powyższym zdjęciu, sprawnie udaje się rozwiązać tylko nielicznym. Pozostali głowią się nad nią dość długo, zanim zauważą pewien szczegół.

Wakacyjna fotografia wydaje się być zwyczajnym zdjęciem — sklepiki z pamiątkami, kawiarnia i tłumy ludzi w tle. Która z tych osób ma przy sobie cudzą własność? Co ciekawe, najprawdopodobniej w ogóle nie zdaje sobie ona sprawy z tego, że jej występek jest bardzo widoczny.

bELfbXED

Przyjrzyjcie się dokładnie jeszcze raz, ponieważ odpowiedź może znajdować się w najmniej oczywistym miejscu. To właśnie z tego powodu złodziej dał się zauważyć.

Zagadki i łamigłówki

Rozwiązywanie zagadek to jeden z bardzo popularnych sposobów spędzania wolnego czasu. Uwaga, coraz częściej jednak testy na spostrzegawczość pojawiają się na... rozmowach rekrutacyjnych. W jakim celu?

To, jaki test dostanie kandydat, zależy do stanowiska, na jakie aplikuje. Wszystko po to, by pracodawca mógł już podczas rozmowy zweryfikować, jak dana osoba radzi sobie z presją czasu, czy jest czujna i uważna.

bELfbXEJ

Nie sądzimy, że nasz dzisiejszy obrazek pojawi się podczas rozmowy o pracę, jednak to świetna okazja, by sprawdzić swoje umiejętności. Przyjrzyj się jeszcze raz, przeanalizuj zdjęcie fragment po fragmencie. Jeśli nadal nie widzisz szczegółu, który zdradza sprawcę, odpowiedź znajdziesz poniżej.

bELfbXEK

Tak, pani ze zdjęcia zapomniała usunąć zabezpieczenie mające chronić przed kradzieżą. Komu udało się zauważyć ten szczegół od razu po rzuceniu okiem na obrazek?

Zobacz także: "Lex TVN". Co zrobią Amerykanie? Radosław Sikorski o możliwych scenariuszach
bELfbXFe
Źródło:
WP Kobieta
KOMENTARZE
(47)
Pan Pan
2 miesiące temu
Ale głupota porażka 👎👎👎
Kierdziołek
2 miesiące temu
Tak będą znakowani z PiS !?
08q544
2 miesiące temu
Żenada to nie złodziej,ta pani ma z tyłu tego klipsa bo to ozdoba
bELfbXFf
Sedzia
2 miesiące temu
No nie widac tam tuska aaaaaa chyba ze tam siedzi tylem ktos z PO
Hys
2 miesiące temu
Myslalem ze tam z przodu siedzi mulatka.Napewno cos zwinela.
Trew
2 miesiące temu
Akurat niekoniecznie ta Pani musi być złodziejem. Kiedyś kupiłem w sklepie bluzę i ktoś zapomniał odpiąć takie właśnie zabezpieczenie. Gdybym założył raką bluzę to raczej złodziejem bym nie był.
Ewi
2 miesiące temu
Intuicja mi podpowiedziala kto jest zlodziejem a dopiero później sie dowiedziałam dlaczego. Wniosek pomimo posiadanej intuicji nie jestem spostrzegawcza.
A mnie się
2 miesiące temu
Zdawało w środkowym planie wisi zdjęcie morawieckiego.
klaus
2 miesiące temu
Ciekawe ilu z was spotrzeglo ze dzieje się to w Szwecji i dlaczego? 😜
Kaszub
2 miesiące temu
To chyba marszałek Grodzki
Czarny
2 miesiące temu
Nie poznałem Sasina , co za wstyd z mojej strony
Twj
2 miesiące temu
Czasami system nie zadziała
adamo_1
2 miesiące temu
I znów test "do bani" Pierwsze zdjęcie jest tak skadrowane, że klipsa na nim nie widać. Jest na drugim zdjęciu, ale to już po pytaniu. Rada dla umieszczającego testy - sprawdź co dałeś na stronę, bo inaczej s testu wynika, że jesteś jedyną osobą, która "nie kuma" o co chodzi na fotce!
bELfbXEX
Obywatel
2 miesiące temu
Na tym zdjęciu nie ma nikogo z rządu więc ktokolwiek tutac coś ukradł nie jest złodziejem skoro tamtych cwaniaków nie można oficjalnie nazywać zlodziejami chociaż przewały były ogromne.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić