Anna Podlaska
Anna Podlaska| 

Tę zagadkę potrafi rozwiązać 5 proc. ludzi. Gdzie ukrył się pies?

960

Psy towarzyszą ludziom od tysięcy lat. Nic dziwnego, że również zagadki z nimi związane potrafią wciągnąć i rozweselić nie jedną osobę. Na załączonym zdjęciu widoczne jest stado owiec, wśród nich ukrył się pies. Potrafisz go znaleźć?

Tę zagadkę potrafi rozwiązać 5 proc. ludzi. Gdzie ukrył się pies?
Owczarek pilnuje stada (Facebook.com)

Zdjęcie umieściła na swoim profilu na Facebooku Jennifer Huttinga. Przedstawia ono stado owiec. Zostało zrobione w Wyoming w USA. Wielu ludzi frapuje, gdzie na zdjęciu ukrył się pies. Czy ty potrafisz go odszukać?

Zagadka, gdzie ukrył się pies?

Nie wszystkim łatwo przyjdzie odnalezienie czworonoga. Podobno udaje się to tylko 5 proc. osób, które się za to zabiorą. Zagadka przypadła do gustu internautom. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy i pomysłów. Jeżeli interesuje cię, gdzie znajduje się pies, a wciąż nie możesz go odszukać, podpowiadamy. Zerknij na drugi rząd owiec.

Głowa psa przytulona jest do jednej z nich. Teraz już wyraźnie powinno być widać, gdzie na zdjęciu znajduje się pies-strażnik stada. Jak się okazuje, niektóre psy do perfekcji opanowały sztukę kamuflażu.

Zdjęcie internautki polubiło ponad 2 tysiące osób. Tego typu quizy są doskonałym przerywnikiem w ciągu dnia pracy, można je też pokazać dzieciom, które uwielbiają tego typu zagadki.

Zobacz także: Szczepienia w szkołach. "Przymusu nie ma i nie może być"

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić