Aleksandra Lewandowska
Aleksandra Lewandowska| 

Narzeczony zerwał z nią przed ślubem. Nie uwierzycie, co pomogło jej to przetrwać

11

Samantha Luna miała wyjść za mąż w grudniu 2020 roku, ale tuż przed uroczystością jej narzeczony zdecydował się z nią zerwać. 27-latka nie mogła się po tym pozbierać. Jej przyjaciółka wpadła więc na nietypowy pomysł.

Narzeczony zerwał z nią przed ślubem. Nie uwierzycie, co pomogło jej to przetrwać
Narzeczony zerwał z nią przed ślubem. Nie uwierzycie, co pomogło jej to przetrwać (Getty Images)

Choć zerwanie zaręczyn tuż przed ślubem nie należy raczej do częstych sytuacji, mają one jednak miejsce i powodują niewyobrażalnie ogromny smutek. Kiedy wszystko jest już zaplanowane, nagle okazuje się, że trzeba porzucić marzenia i zacząć od samego początku. Tak było u 27-letniej Samanthy Luny, którą narzeczony zostawił niemal przed ołtarzem po 7 latach związku.

Została porzucona przed ślubem

Chłopak Samanthy oświadczył jej się w 2019 roku. Ślubna uroczystość pary została zaplanowana na grudzień 2020 roku, jednak tuż przed nią mężczyzna się rozmyślił. Byli razem przez całe siedem lat i, jak przyznała dziewczyna w rozmowie z serwisem Manila Bulletin, czuła się po tym "smutna i zdruzgotana, jakby był to koniec świata".

Długo rozpaczałam z tego powodu i czułam ogromny ból, ale zaakceptowałam to, co się stało. Nawet, jeżeli było to dla mnie bardzo trudne — mówiła Samantha Luna.

Jak poradzić sobie z zerwaniem zaręczyn?

27-latka podkreśliła, że skupiła się przede wszystkim na sobie oraz rzeczach i osobach, które są dla niej najważniejsze. Duże wsparcie dostała także ze strony swojej rodziny i najlepszych przyjaciół, którzy cały czas byli przy niej.

To jednak nie wszystko. Jej przyjaciółka z liceum, Athina Rose de Ocampo, zasugerowała, że dobrym sposobem na zakończenie tego etapu w życiu będzie... sesja zdjęciowa w sukni ślubnej. Pomysł pojawił się w momencie, kiedy suknia dotarła do Samanthy, a ona chciała ją sprzedać.

Byłam bardzo poruszona tym, jak mocna jest jej historia, a zwłaszcza, jak dzięki niej Sam się rozwinęła. Powiedziałam, że powinna zachować pamiątkę z tej całej "podróży", a ja jako fotografka pomogę jej to zrobić w kreatywny sposób — powiedziała przyjaciółka Samanthy, Athina.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Zobacz także: Rafał Brzozowski planował ślub. Ale nic z tego
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić