aktualizacja 

Nauczycielka przyłapana. Wydało się, co robiła z 15-latkiem

90

25-letnia Alexandria Allen z Kentucky była nauczycielką zastępczą Royal Spring Middle School. W tym czasie utrzymywać miała relację ze swoim 15-letnim uczniem. Allen usłyszała zarzut gwałtu na nieletnim. Kobieta nie przyznaje się do zarzucanych jej czynów.

Nauczycielka przyłapana. Wydało się, co robiła z 15-latkiem
(Getty Images)

Alexandria Allen z Kentucky ma 25 lat i jest nauczycielką. Była zatrudniona w Royal Spring Middle School. To właśnie tam poznała 15-latka, z którym połączyć miała ją intymna relacja. Nauczycielka i jej nieletni uczeń spotykać się mieli między innymi w hotelu Hilton Garden Inn w Georgetown.

Nauczycielka sypiała z 15-letnim uczniem

O tym, że między nauczycielką a jej uczniem dochodzi do intymnych zbliżeń, dowiedziała się matka chłopaka. Odkryła ona na telefonie swojego syna jego zdjęcia z  Alexandrią Allen. Oboje byli nadzy, a fotografie nie pozostawiały złudzeń co do charakteru łączącej ich relacji.

Matka odkryła zdjęcia w październiku i natychmiast zawiadomiła o sprawie policję. Po ponad dwóch miesiącach śledztwa w końcu doszło do aresztowania Alexandrii Allen, która usłyszała trzy zarzuty gwałtu trzeciego stopnia. Prowadzący sprawę policjant nie wyklucza jednak, że na tym lista przewinień się nie skończy.

Na tę chwilę Alexandria Allen nie pracuje już w szkole i ma zakaz spotykania się ze swoim uczniem. Wyszła jednak na wolność po tym, jak wpłaciła kaucję w wysokości 2500 dolarów. Jak czytamy w oświadczeniu Royal Spring Middle School na temat sprawy, Alexandria Allen ma zakaz pracy w jakiejkolwiek szkole w Scott County.

Zobacz także: Kukiz o szczepieniach. Jest przeciwny ogroniczeniom dla niezaszczepionych
Autor: AMZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić