Nazwano ją "najpiękniejszą dziewczynką świata". Tak wygląda jako nastolatka

148

Kristina Pimenowa rozpoczęła karierę jako 4-letnia dziewczynka. Już wtedy zdobywała doświadczenie jako modelka, biorąc udział w sesjach zdjęciowych i pokazach mody. Gdy skończyła 9 lat, okrzyknięto ją najpiękniejszą dziewczynką na świecie.

Nazwano ją "najpiękniejszą dziewczynką świata". Tak wygląda jako nastolatka
Kristina Pimenowa jako dziecko (Facebook)

Kristina Pimenowa urodziła się 27 grudnia 2005 r. w Moskwie. Jej rodzicami są piłkarz i modelka. Mama dziewczynki bardzo szybko dostrzegła w niej potencjał i postanowiła zapisać córkę do agencji modeli dla dzieci.

Kristina Pimenowa została okrzyknięta najpiękniejszą dziewczynką świata

Świat mody zachwycił się dziewczynką. Nic dziwnego! Kristina wygląda naprawdę uroczo i zachwyca na każdym kroku. Kiedy trafiła do agencji modeli, największe marki z całego świata zaczęły się interesować współpracą z nią.

Kristina Pimenowa ma obecnie 16 lat i wiele prestiżowych współprac na swoim koncie. Nastolatka pracowała dla takich marek jak Armani, Benetton, Burberry czy Roberto Cavalli. Mama Kristiny wiele poświeciła dla córki.

Aby Pimenova mogła się rozwijać, panie przeprowadziły się do Stanów Zjednoczonych. Za oceanem dziewczynka pracowała dla agencji LA Models, a także New York Models. Kristina ma też duży sukces na swoim koncie, jakim jest występ na okładce "Vouge Kids".

Kristina Pimenowa jest już nastolatką

Nazwana dawniej "najpiękniejszym dzieckiem na świecie" Kristina Pimenowa jest dziś nastolatką. Niewątpliwie została gwiazdą mody, ale od niedawna robi też furorę w sieci. Jej konto na Instagramie obserwuje bowiem 2,6 mln fanów.

Kristina chętnie relacjonuje swoje życie w sieci, dlatego na bieżąco możemy podglądać, jak się zmienia i czym zajmuje się na co dzień. Okazuje się, że Pimenowa nie wiąże swojej przyszłości z modelingiem, ale z aktorstwem lub reżyserią.

Nastolatka wystąpiła już w dwóch filmach. Były to role we włoskim filmie science fiction "Twórcy: Przeszłość" oraz thrillerze "Rosyjska panna młoda". Kristina może liczyć na wsparcie rodziców, którzy pozwalają jej realizować pasje.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: PCE
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić