aktualizacja 

Nie chciała zostać jego dziewczyną. Pozywa ją na 3 mln dolarów

17

Mieszkaniec Singapuru pozywa swoją przyjaciółkę na 3 mln dolarów, ponieważ nie chciała być z nim w związku. K. Kawshigan twierdzi, że przez "niezręczną" relację stracił możliwość zarabiania pieniędzy, a partnerzy biznesowi się od niego odwrócili.

Nie chciała zostać jego dziewczyną. Pozywa ją na 3 mln dolarów
Mężczyzna pozwał kobietę o 3 mln dolarów. (Getty Images)

K. Kawshigan z Singapuru poznał Norę Tan w 2016 roku i szybko zostali serdecznymi przyjaciółmi. Kawshigan chciał jednak czegoś więcej, na co nie zgodziła się Nora Tan. Powiedziała o tym mężczyźni i zasugerowała, że powinni spędzać ze sobą mniej czasu

3 mln za odrzucenie miłości

Sinagpurczyk nie potrafił pogodzić się z odrzuceniem i zagroził swojej przyjaciółce, że pozwie ją do sądu.

Kobieta próbowała przemówić Kawshiganowi do rozsądku. Napisała mu w wiadomości, że "jej dyskomfort był autentyczny", jednak nie chciał jej słuchać. Postawił jej ultimatum i powiedział, że pójdzie ze wszystkim do sądu, jeśli Nora Tan nie zostanie jego dziewczyną.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Ceny mięsa w górę. "Ciepła zima może wpłynąć na podwyżki w warzywniakach"

Jak donosi "The Straits Times" kobieta zgodziła się i próbowała nawiązać bliższą relację ze swoim przyjacielem. Poszli wspólnie na terapię, aby wszystko wyjaśnić i dojść do porozumienia. Po 18 miesiącach prób nie udało się rozstrzygnąć konfliktu, a Nora Tan wycofała się z relacji.

Kobieta próbowała całkowicie zerwać kontakt z byłym przyjacielem. Jak twierdzi "nie mogła już dłużej radzić sobie z jego prośbami i niezdolnością do poszanowania jej osobistych granic". Złożyła przeciwko niemu pozew o nękanie, ale Kawshigan się tym nie przejął i złożył swój pozew.

Kawshigan chce 3 mln dolarów za spowodowanie "uszczerbku na jego znakomitej reputacji" i sprowadzenie na niego "traumy oraz depresji". Oprócz tego złożył drugi pozew o 22 tys. dolarów za rzekome naruszenie umowy, którą byli przyjaciele zwarli w celu poprawy relacji. Twierdzi, że przez znajomość z Tam stracił zdolność zarobku, a partnerzy biznesowi odwrócili się od niego. Wystąpił także o zwrot kosztów poniesionych podczas terapii.

Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić