LAK| 

Szok na konferencji Fame MMA. Człowiek w kominiarce zaczął mówić

8

Takiej sytuacji podczas konferencji Fame MMA jeszcze nie było. W pewnym momencie do głosu doszedł człowiek w kominiarce, który zaczął przemawiać przed tysiącami fanów freak fightów. Zwrócił się do Pawła Jóźwiaka z poważnymi zarzutami. Prezes FEN szybko go wypunktował.

Szok na konferencji Fame MMA. Człowiek w kominiarce zaczął mówić
Człowiek w kominiarce na konferencji Fame MMA (YouTube)

Coraz bliżej do gali Fame MMA 17, a emocje nieprzerwanie rosną. Wydarzenie wywołuje olbrzymie emocje. W karcie walk nie brakuje bowiem nazwisk, które elektryzują kibiców. W środę 1 lutego odbyła się konferencja prasowa, na której głos zabrali najważniejsi aktorzy piątkowego show.

W pewnym momencie doszło do zaskakującej sytuacji. Głos zabrał bowiem tajemniczy gość w kominiarce. Zwrócił się do Pawła Jóźwiaka, szefa organizacji FEN, który zawalczy z "Boxdelem". Będzie to pojedynek w klatce rzymskiej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo...

Zobacz także: Bajkowe zaręczyny. Piękna WAGs z Premier League powiedziała "tak"

Szokujące zarzuty na konferencji Fame MMA. Tak go wypunktował

Ja tylko powiem jedno... żeby Polska była Polską. Życzę ci, Jóźwiak, żebyś skończył z tym biznesem. A jeśli mnie szanujesz i chcesz dać mi szansę, to wiemy, jaka jest kolejna walka na FAME 18 - tak rozpoczął swoje przemówienie tajemniczy gość w kominiarce.

Organizatorzy poprosili go, żeby podał więcej szczegółów na swój temat, aby Paweł Jóźwiak mógł się do tego odnieść. Przedstawił się jako "Bodzio z Wrocławia", który powiedział wprost, że nie dostał ani złotówki za walkę z Jackiem Jędraszczykiem na FEN 38. "Bodziem" okazał się Patryk Bogdan.

Szef organizacji FEN szybko się do tego odniósł i wypunktował "Bodzia".

Jak to jesteś ty i walczyłeś z Jędraszczykiem, to zdejmij tę czapkę. Teraz się przedstaw i powiedz, dlaczego nie dostałeś pieniędzy. Bo nie wystawiłeś widocznie faktury, dlatego nie dostałeś pieniędzy. Każdy zawodnik wystawia fakturę i na tej podstawie dostaje wynagrodzenie. Ile ci zapłacono, młody człowieku, żebyś tu przyszedł? Jesteś trzeźwy? - pytał Jóźwiak.

Dostęp do gali Fame MMA 17 można wykupić w formacie PPV. Na widzów czekają dwa pakiety - BASIC w cenie 34,99 zł i PREMIUM za 39,99 zł.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić