Nie jedli mięsa, żeby się nie zestarzeć. Tak wygląda dziś para 60-latków

887

Ta para bardzo nie chciała się zestarzeć. Postanowili więc narzucić sobie bardzo duży rygor - zrezygnowali z posiadania dzieci i jedzenia mięsa. Dziś są 60-latkami. Czy trud się opłacił?

Nie jedli mięsa, żeby się nie zestarzeć. Tak wygląda dziś para 60-latków
Para już dawno postanowiła nie jeść mięsa. Jak wyglądają dziś?

Lu Songxian i Mai Jingting pochodzą z Chin i pochwalić się mogą niemałą sławą. Choć szczyt ich popularności przypadł na lata 80. i 90., do dziś są celebrytami. Urodzony w 1961 aktor zagrał główną rolę w "The Swordsman".

Cztery lata młodsza Mai Jingting to znana w Hongkongu prezenterka telewizyjna. Później jednak skupiła się na aktorstwie, a następnie życiu rodzinnym z Lu.

Nie mieli łatwo

Choć znali się od dzieciństwa, ukrywali związek przed krewnymi. Wszystko dlatego, że... byli dalekimi kuzynami. Choć są ze sobą od 1994 roku, pobrali się spontanicznie dopiero w 2008 roku na wycieczce.

Postanowili jednak nie mieć dzieci. Mogłoby to spotkać się z dużym potępieniem, jako że łączyły ich więzy krwi.

Brak dzieci sprawił, że uniknęli dużego stresu, co pozytywnie wpłynęło m.in. na stan ich skóry. Zakochani wciąż wyglądają, jakby byli parą dwudziestokilkuletnich ludzi.

Ale to niejedyny sekret ich urody. Postanowili również nie jeść mięsa. Tak żyją już od 27 lat.

Ostatnio Lu pojawił się na evencie. Został skrytykowany za "bycie zbyt chudym", co w opinii społeczeństwa nie wygląda zbyt korzystnie. Zdaniem fanów, znacznie lepiej prezentuje się jego żona, która mimo swoich 56 lat, wciąż ma skórę pełną kolagenu.

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić