Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 

Nie tego spodziewała się po dziecku. Wszystko uchwyciła kamera

3

Dzieci uwielbiają psocić! A szczególnie, gdy chodzi o robienie żartów swoim rodzicom. Przekonała się o tym ostatnio pewna TikTokerka. Jej dziecko dosłownie wykorzystało chwilę, a wszystko zarejestrowała kamera.

Nie tego spodziewała się po dziecku. Wszystko uchwyciła kamera
Urwis (TikTok)

Gdy patrzy się na małe dzieci, można im pozazdrościć beztroski i radości z życia. Maluchy często nie zdają sobie nawet sprawy z tego, jak bardzo psocą.

Niektóre z dzieci to prawdziwi żartownisie, którzy tylko czekają na odpowiednią okazję, by zrobić psikusa swoim rodzicom. Przekonała się o tym niedawno pewna młoda mama. Wszystko, co się wydarzyło, zostało zarejestrowane przez ogrodową kamerę, a kobieta udostępniła filmik w sieci.

Zrobił psikusa mamie

Co konkretnie zrobił kilkuletni chłopczyk? Na filmiku widać, jak mama i malec kierują się w kierunku drzwi wejściowych. Kobieta weszła do środka, za to chłopiec pozostał na zewnątrz i zaczął majstrować przy wężu ogrodowym.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Później schował się za rogiem i czekał. Gdy mama wyszła z domu, oblał ją wodą z węża. W pierwszej chwili kobieta zaczęła krzyczeć i uciekła.

Ostatecznie chyba jednak nie była bardzo zła na swoje dziecko, ponieważ nagranie udostępniła na TikToku. Internauci pokładali się ze śmiechu, bo pod filmikiem pojawiła się istna lawina komentarzy.

Użytkownicy serwisu pisali, że to, co zrobił chłopiec rozbawiło ich do łez. Inni, że spodziewali się podobnego zachowania. Nie zabrakło też pochwał, że na takie dowcip decydują się tylko mądre dzieci.

Jestem z niego taka dumna. Tylko mądre dzieci są żartownisiami - pisała jedna z użytkowniczek serwisu.
Wiedziałam, że on to zrobi - wtórowała druga.
Miej dzieci - mówili. Będzie zabawnie - mówili - dodała z kolei inna.

Trzeba przyznać, że chłopiec faktycznie miał pomysł. Też zdarzają wam się podobne sytuacje?

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić