Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 

Małgorzata Ostrowska-Królikowska poszła na zakupy. Spotkania z tą osobą się nie spodziewała

131

Małgorzata Ostrowska-Królikowska w sobotnie popołudnie wybrała się na zakupy. Nie spodziewała się jednak, że na bazarku uda jej się spotkać starą znajomą. Panie pogawędziły, a chwilę spotkania uwieczniły na wspólnej fotografii, którą aktorka podzieliła się w swoich mediach społecznościowych.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska poszła na zakupy. Spotkania z tą osobą się nie spodziewała
Małgorzata Ostrowska-Królikowska (fot. Instagram)

Małgorzata Ostrowska-Królikowska upalną sobotę postanowiła spędzić na zakupach, zamiast na wygrzewaniu się w ogrodzie. I jak widać, ta decyzja okazała się być słuszną, ponieważ aktorka na bazarku spotkała dawną znajomą, z którą bardzo długo się nie widziała.

Spotkanie na szczycie

Gwiazda w tłumie dostrzegła inną gwiazdę szklanego ekranu - prezenterkę Katarzynę Dowbor. Obie niezmiernie ucieszyły się z tego przypadkowego spotkania i postanowiły zrobić sobie fotkę na pamiątkę.

Na zdjęciu wyraźnie widać, jak bardzo są szczęśliwe. Ostrowska-Królikowska nie mogła już dłużej czekać i niemal natychmiast pochwaliła się fotografią na Instagramie.

Fotografia ukazuje również, że zakupy na bazarku obu paniom przypadły do gustu. Torby miały wypełnione po brzegi! Aktorka kupiła również piękne, świeże tulipany do domu. Nie ma to jak sobotnie ploteczki z dawno niewidzianą koleżanką!

Małgorzata Ostrowska-Królikowska ostatnio miała niemało stresów. Te szczególnie były związane z wybrykami jej najstarszego syna - Antka, który wywołał niemały skandal medialny, gdy okazało się, że rozstaje się ze swoją poślubioną niespełna rok temu żoną - aktorką Joanną Opozdą i już mieszka z inną kobietą - niejaką prawniczką, Izabelą.

Oprócz tego okazało się, że córka aktorki - Julia, jest w ciąży. A to oznacza kolejne przygotowania do roli babci. Trochę tego było w ostatnich miesiącach, więc można mniemać, że takie spotkanie doskonale wpłynęło na celebrytkę.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić