aktualizacja 

Wspólne wciąganie na weselu. O tym filmiku huczy w sieci

129

Na weselu w Serbii doszło do bardzo zaskakującej sytuacji. W pewnym momencie jeden z uczestników imprezy wniósł na salę tacę z białym proszkiem. Przykuł tym uwagę innych weselników, którzy szybko zaczęli się częstować. Wśród nich była nawet sama panna młoda.

Wspólne wciąganie na weselu. O tym filmiku huczy w sieci
Nagranie z wesela w Serbii obiegło sieć (Facebook)

Tradycje weselne mogą różnić się w zależności od kraju bądź regionu, a często też zaskakiwać osoby z innych kręgów kulturowych. Różnią się na przykład potrawy, alkohole, muzyka, zabawy czy tańce. Niekiedy jednak nowożeńcy chcą wyjść przed szereg z propozycją "atrakcji", która nie wpisuje się w żadne obyczaje.

Na Facebooku pojawiło się nagranie z wesela, które zszokowało internautów. W opublikowanym materiale widzimy typową, bardzo głośną zabawę na Bałkanach. Zgromadzeni goście bawili się wyśmienicie. Zapewne filmik przeszedłby bez echa, gdyby nie mężczyzna, który wszedł na parkiet, trzymając w jednej ręce flagę Serbii, a w drugiej tacę z... białym proszkiem.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Bohater nagrania od razu skupił na sobie uwagę gości. Mężczyzna trzymał w ręku srebrną tacę, na której przygotowane były "ścieżki" białej, prawdopodobnie zakazanej substancji. Uczestnicy wesela ochoczo zaczęli korzystać z nietypowego "poczęstunku". Co ciekawe, proszek zażyli zarówno młodsi, jak i starsi goście. Szczególną uwagę przykuwa panna młoda, która nie zamierzała pozostać bierna i również wciągnęła nosem swoją porcję.

Biały proszek na weselu. Transmitowali to na Facebooku

Weselnicy najwyraźniej nie bali się konsekwencji prawnych, wynikających z zażywania białego proszku. Kontrowersyjna scena była pokazywana na żywo przez jednego z gości na Facebooku. Jakby tego było mało, transmisja została zapisana, a następnie opublikowana w sieci. Materiał odbił się szerokim echem zarówno w mediach społecznościowych, jak i na bałkańskich portalach internetowych, które rozpisują się na temat wesela.

Zobacz także: Tanie wycieczki na wakacje 2022. Ekspertka zdradza najlepsze daty
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić