Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 

Pięciolatek usiadł do pianina. Nagranie małego geniusza to hit sieci

14

Dzieci mają różne zainteresowania - od sportu, przez śpiewanie aż po rozmaite tańce i teatrzyki. Najczęściej co parę miesięcy podoba im się coś innego. Niektórzy jednak mają wyjątkowy talent do jednej z dziedzin. Filmik pięcioletniego chłopca, który gra na pianinie podbija sieć. "Ma talent! W przyszłości zrobi ogromną karierę"- pisze jeden z internautów.

Pięciolatek usiadł do pianina. Nagranie małego geniusza to hit sieci
5-latek (TikTok)

Rozwijanie talentów i zainteresowań dziecka to jedna z ważniejszych ról rodziców do wypełnienia. Nic dziwnego, że już w przedszkolu maluchy uczęszczają na wiele zajęć, które rozbudzają ich kreatywność i wyobraźnię. Idąc do domu, z kolei chwalą się rodzicom, czego nauczyły się w wolnym czasie.

Jedna z mam pochwaliła się talentem swojego synka Maxa. Pięciolatek gra na pianinie tak, że niejeden dorosły otwiera buzię ze zdziwienia i zachwytu.

To nasz syn Max. Ma 5 lat. Nigdy nie miał żadnej lekcji pianina. Tylko krótkich lekcji z tatą. Improwizował na pianinie odkąd skończył 2 latka. Gra ze słuchu, nie zna nut. Wiele osób pytało na kogo patrzy, gdy gra. Na niemal wszystkich nagraniach patrzy na swoją mamę. Wielu pyta dlaczego... Moje serce mówi mi, że to dlatego, że lubi tę więź gdy gra. To coś co kocham. Napisał i zagrał ten utwór wczoraj przed pójściem spać. Poprosiłam o spokojną melodię. Dostałam to, o co prosiłam. Nasz słodki Max gra z serca. Jesteśmy wdzięczni, że mamy dom wypełniony jego piękną muzyką - napisała w nagraniu mama chłopca.

Doprowadził internautów do łez

Nie mogę powstrzymać łeż, jak patrzę na to, jak Max gra. Te łzy wiążą się z tym, że dawno nie widziałam nic tak wyjątkowego, tak pięknego i naturalnego. Te łzy pokazują, że coś jest po prostu piękne - pisała jedna z komentujących.
To jest przepiękne. Uwielbiam, kiedy takie małe dzieci grają na tak poważnych instrumentach. To jest swego rodzaju ukojenie - wtórowała druga.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić