Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 
aktualizacja 

Pokazała brzuch po ciąży. Reakcja kobiet jednoznaczna

8

Ciąża i poród to niezwykle ważny okres w życiu kobiet. Zmienia się nie tylko znaczenie miłości - bo pojawia się istota, do której to uczucie jest bezwarunkowe i po prostu "inne" - ale również ciało. Media plotkarskie prześcigają się w pokazywaniu, która celebrytka wróciła do formy wcześniej. Użytkowniczka Twittera postanowiła jednak przełamać tabu.

Pokazała brzuch po ciąży. Reakcja kobiet jednoznaczna
Użytkowniczka Twittera ze swoją córką (Twitter)

Gdy ktoś decyduje się na dzieci, musi być przygotowany na to, że świat wywróci się do góry nogami. I nawet nie chodzi wyłącznie o nowego członka rodziny, który będzie potrzebował dużo czasu i uwagi.

Często ciąży i porodowi towarzyszą zmiany natury psychicznej (inne postrzeganie świata czy większa tolerancja dla dzieci), ale również fizycznej. Trzeba pamiętać, że ciąża to specyficzny stan w życiu kobiety i ciało może wówczas wyraźnie się zmienić.

Rodzące celebrytki prześcigają się w tym, która szybciej dojdzie do formy sprzed ciąży, wstawiając zdjęcia umięśnionych ciał już tydzień bądź dwa po porodzie. Ale nie u wszystkich kobiet dzieje się podobnie. U niektórych ciało może nawet już nigdy nie wrócić do poprzedniego stanu. Nic w tym złego.

Pokazała prawdę o ciąży i porodzie

Użytkowniczka Twittera "Kgothatso" postanowiła pokazać, jak podczas ciąży i po porodzie zmieniło się jej ciało. Zamieściła na portalu dwa zdjęcia.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Internautki były zachwycone. W komentarzach nie szczędziły jej komplementów.

Kobiety przechodzą najwięcej i nadal pozostają silne, na pewno jesteście Królowymi - pisał jeden z użytkowników portalu.
Jestem w szoku. To niesamowite, jak trudną i piękną drogę przechodzą matki. Powinniśmy je wspierać na każdym kroku, zawsze być dla nich oparciem - wtórowała druga z komentujących osób.
Takich kobiet nam trzeba. Pokazujących prawdę, silnych, prawdziwych, po prostu pięknych - dodała trzecia.
Kobiece ciało jest niesamowite - czytamy w sekcji komentarzy.

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić