Pokazała swoje dziecko. Ludzie nie dowierzają

14

Mama z TikToka była w szoku, obserwując, w jak szybkim tempie rośnie jej dziecko. Na jednym z filmików przyznała, że jej 4-miesięczny "maluch" nosi ubranka dla 18-miesięcznych dzieci. Kiedy trzyma synka na rękach, jego stópki sięgają jej do pasa.

Pokazała swoje dziecko. Ludzie nie dowierzają
Jej 4-miesięczny synek nosi ubranka dla półtorarocznego dziecka (TikTok)

"Zawsze, gdy próbowałam komuś powiedzieć, że mój czteromiesięczny synek jest trochę duży, zawsze odpowiadali: Och tak, rosną tak szybko, nim się obejrzysz, będzie miało roczek" - mówi Mama Jewel na nagraniu. Dodaje: "Ja odpowiadałam: Nie, myślę, że nie rozumiesz, co mam na myśli. Moje czteromiesięczne dziecko jest ogromne".

Kontynuuje w słowach: "Widzicie to ubranko? Widzicie to piękne, słodkie ubranko? Chcę, żebyście wiedzieli, że jest szyte na 18-miesięczne dziecko. 18-miesięczne. On ma aktualnie 4 miesiące". Kobieta mówi to, trzymając synka na ramionach. Widać, jak jego stópki sięgają mamie do pasa. Film ma ponad 3 miliony wyświetleń.

Autorka filmu, Mama Jewel, to influencerka z ponad 56 tysiącami obserwatorów. Opowiada o ciąży i macierzyństwie. Dotychczas jednak największe zainteresowanie wzbudza jej synek. Obserwatorki nie mogą uwierzyć, jakim cudem 4-miesięczny maluch nosi ubranka dla półtorarocznego dziecka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: 15-letnia Viki Gabor nie ma litości. Odpowiedziała "królowi Cyganów"

W komentarzach nie brakuje słów zdziwienia. Jedna z użytkowniczek napisała: "Nie wiem nic o dzieciach… ale on będzie dorosłym mężczyzną w wieku 7 lat". Inna śmieje się: "To on będzie cię nosił, kiedy będzie miał roczek".

Okazało się, że nie tylko tiktokerka jest mamą dziecka, które rośnie jak na drożdżach. Jedna z komentatorek napisała: "Mój syn był tego samego wzrostu w tym wieku. Teraz ma 7 lat, 47 kg i prawie 150 cm wzrostu, mogę więc nosić jego buty".

Wśród komentarzy, w których przeważają żarty, znalazły się jednak głosy niepokoju. Niektórzy uważają, że tak szybki wzrost dziecka może być objawem choroby. "To absolutnie nie musi być nic złego, ale dla pewności warto zasięgnąć opinii kilku lekarzy", pisze jedna z osób.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: MBD
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić