Pokazała wideo ze ślubu. Zachowanie księdza bawi do łez

227

Klaudia Ciepałowicz na swoim kanale na TikToku pochwaliła się najśmieszniejszym momentem podczas swojego ślubu. Para młoda została zapytana o pierwsze spotkanie. Odpowiedź panny młodej w żartobliwy sposób skomentował duchowny. "Pozazdrościć księdza" - piszą pod nagraniem internauci.

Pokazała wideo ze ślubu. Zachowanie księdza bawi do łez
Ślub Klaudii i Daniela. (TikTok)

Klaudia Ciepałowicz na swoim kanale na TikToku dzieli się z internautami różnymi momentami ze swojego życia. Największą popularność zdobyły jej nagrania dotyczące ślubu i wesela.

W jednym z filmików pokazała, jaki był najśmieszniejszy moment z ceremonii zaślubin. Ślub odbył się w gdańskim kościele pw. Najświętszego Serca Jezusowego. Ksiądz podczas homilii zapytał przyszłych małżonków, gdzie się spotkali. Panna młoda odpowiedziała, że na ławce w parku. "Ale to ja się pierwsza odezwałam, a nie Daniel" - zaznaczyła Klaudia.

No dobrze, no teraz są takie czasy moi drodzy, kobiety są jak granat zaczepny - skomentował z uśmiechem ksiądz.

Internauci w komentarzach chwalą księdza za poczucie humoru. "pozazdrościć księdza", "super ksiądz", "śmieszny ksiądz i fajnie, chociaż ma podejście". Panna młoda przyznała, że "była to wspaniała ceremonia, ksiądz najlepszy, aż się chciało go przytulić taki kochany".

Klaudia w komentarzach zdradziła także, że duchowny, który przewodniczył ceremonii, na parafii we Wrzeszczu jest od niedawna. "Najśmieszniejsze jest to, że był od tygodnia w naszej parafii, ktoś nad nami czuwa u góry chyba, to było piękne" - wyznała.

Nagranie w ciągu 17 godzin od publikacji wyświetliło już niemal 200 tys. internautów.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Zobacz także: Karolina Pisarek przygotowuje się już do ślubu w przyszłym roku
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić