Polka nie ścinała włosów od dzieciństwa. Robi furorę na Instagramie

101

Ma 34 lata, studiuje w Londynie i jest posiadaczką włosów dłuższych niż jej wzrost. Małgorzata Kulczyk robi furorę na Instagramie!

Polka nie ścinała włosów od dzieciństwa. Robi furorę na Instagramie
Małgorzata Kulczyk (Instagram)

Małgorzata Kulczyk ma 34 lata i pochodzi z Polski. Na co dzień mieszka w Londynie, gdzie studiuje na wydziale informatyki.

Choć to nie na jej inteligencja przysporzyła jej prawie 15 tysięcy fanów na Instagramie. Chodzi natomiast o jej... bujną czuprynę. To właśnie za sprawą tych włosów mężczyźni ustawiają się do niej w kolejce, a koleżanki spoglądają zazdrosnym wzrokiem.

Dziewczyna już teraz nazywana jest polską Roszpunką, ponieważ jej naturalne blond włosy mają aż 158 cm, czyli o 3 cm więcej niż ona sama! Dziewczyna nigdy ich nie ścinała. Przycinała tylko końce, ale ostatni raz... 5 lat temu.

Roszpunka myje swoje przepiękne włosy raz w tygodniu. Często również układa z nich finezyjne fryzury, czym chwali się na Instagramie. Zimą oplata je wokół szyi, tak jakby były szalikiem.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

O takie włosy jednak trzeba należycie dbać! Małgorzata Kulczyk samodzielnie przygotowuje serum na bazie olejku, które nadaje jej blond włosom piękny odcień.

Fanów, którzy pragną trochę zapuścić włosy, nie raz doradza na Instagramie. Radzi im przede wszystkim uzbroić się w cierpliwość i pilnować swojego stanu zdrowia, bo to główny czynnik zdrowych, pełnych życia włosów.

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić