Pracuje w męskim zawodzie. Ciągle słyszy tylko jedną rzecz

14

Typowo męski zawód to dla niej żaden problem. Mimo drobnej postury 19-letnia Thea Uglum pracuje na co dzień na platformie wiertniczej w Norwegii. Nie tylko świetnie sobie tam radzi, ale i obala liczne stereotypy. W jednym z ostatnich filmów na TikToku zdradziła, co wciąż słyszy od obcych ludzi. Te słowa mogą zaboleć. Jednak dziewczyna nic sobie z nich nie robi!

Pracuje w męskim zawodzie. Ciągle słyszy tylko jedną rzecz
Kobieta obala stereotypy. Pracuje na platformie wiertniczej (TikTok)

Niektórzy utrzymują, że jeżeli znajdzie się pracę, którą się kocha, to wykonywanie powierzonych obowiązków będzie samą przyjemnością. Teorię tę potwierdza młodziutka i piękna Thea Uglum. Dziewczyna uwielbia swoją pracę na platformie wiertniczej w Norwegii. Ta wcale nie należy do łatwych! Zmiany często trwają po dwanaście godzin dziennie.

O sprawie pisze "The Sun". Ponieważ w zawodzie tym w znacznej mierze przeważają mężczyźni, Thea często spotyka się z nieprzychylnym komentarzem. Ostatnio na swoim koncie na TikToku wyjawiła w wideo, że ludzie wciąż piszą do niej: "niezależne kobiety na męskich stanowiskach są nieatrakcyjne".

Aby raz na zawsze uciszyć wszystkich hejterów, pokazała kilka kadrów ze swojej pracy. Te zapierają dech w piersiach.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Od okładki CKM do wspólnoty chrześcijańskiej

Pracuje na platformie wiertniczej

Być może dzięki licznym obrazkom, które zamieściła mediach społecznościowych, uda się jej obalić negatywny stereotyp krążący na temat kobiet realizujących się w męskich zawodach. Pokazała wszystkim krytykującym, że ta praca to między innymi piękne widoki i prawdziwa uczta dla oczu. Zobaczcie sami!

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Na jednej z fotografii widzimy oświetlony dźwig pracujący nocą w miejscu wydobycia nafty. Wokoło rozciąga się ocean. Ta sceneria prezentuje się olśniewająco. Kolejne obrazki przedstawiają dumną, uśmiechniętą Theę, która pozuje w granatowym stroju pracowniczym z odblaskami. Ta praca to naprawdę jej pasja.

To jest ta część mnie, której nigdy mi nie odbierzesz – takim komentarzem opatrzyła zdjęcia.

Internauci, którzy obserwują 19-latkę na TikToku, nie kryli tego, że są zauroczeni widokami z jej miejsca pracy. Radzili dziewczynie, aby dalej z podniesioną głową robiła to, co kocha. Polecili, by ignorowała wszystkich krytykantów. Wyrażali dla niej podziw i uznanie.

Taka negatywna opinia należy zwykle do mężczyzn, którym zagrażają kobiety wykonujące równie dobrą lub nawet lepszą pracę niż oni sami –napisała jedna z użytkowniczek.
Widok piękny, żałuję, że nie mogę do ciebie dołączyć – wtórowała inna.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić