Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|

Przerażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego. "To koniec"

666
Podziel się:

Krzysztof Jackowski po raz kolejny podzielił się fatalną wizją. Przekazał koszmarne wieści na temat tego, co czeka nas w najbliższej przyszłości. Popularny jasnowidz zwiastuje koniec dobrobytu!

Przerażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego. "To koniec"
Krzysztof Jackowski (YouTube)

Krzysztof Jackowski regularnie opowiada o swoich wizjach. Ostatnio podzielił się za pośrednictwem YouTube'a kolejną przepowiednię, która niestety nie napawa optymizmem.

Jasnowidz przewiduje, że 2022 rok zacznie się kryzysem energetycznym. Jackowski twierdzi, że nauczy on ludzi, jak mądrzej zarządzać zasobami, które posiadamy. Słowa, jakie wypowiedział jasnowidz z Człuchowa, niestety nie są optymistyczne.

Jesteśmy prawdopodobnie świadkami ostatniego okresu dobrobytu, w jakim żyliśmy. Uwierzcie mi, że to, co było do końca 2020 roku, a nawet do połowy 2021 roku, to żyliśmy w super dobrobycie - powiedział na YouTube.

Dramatyczne słowa Krzysztofa Jackowskiego

Krzysztof Jackowski zapowiada, że kredyty będą tylko dla bogatych i średniobogatych.

Nie dla biednego człowieka. Biedny człowiek będzie w takiej sytuacji, że nie będzie mógł obsłużyć kredytu, bo będzie to za drogie, a jego praca nie będzie pewna - dodał jasnowidz.

Skutki kryzysu mają być bardzo bolesne. - Zwróćmy uwagę na to, że to wszystko doprowadzi do powiększania się bezrobocia. Mieliśmy dobrobyt, w tej chwili system ruszył w kierunku planu "B", czyli planu wdrażania to, co mówiłem wiosną: Od sierpnia zacznie się krach cenowy i krach surowcowy. Tak jest, ale to jest wprowadzone - podsumował.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(666)
adam
6 dni temu
TAK !!TA CYWILIZACJA UPADA !!! ŚWIATEM RZĄDZI WIĘCEJ KRETYNÓW NIŻ NORMALNYCH LUDZI !!! DO WŁADZY NIE IDĄ KRETYNI ,TO WŁADZA IM DANA I PIENIĄDZ ROBI Z NICH KRETYNÓW !!! NIEKTÓRZY TO MAJĄ USTA WYKRZYWIONE OD KŁAMSTWA IRONI !! WYKRZYWIENIE UST W LEWĄ STRONĘ NIE JEST TAK GROŹNE JAK SKRZYWIENIE W PRAWYM KIERUNKU Z LEKKIM OPADNIĘCIEM ORAZ UCIEKANIE OKA ,TEN OBJAW WYSTĘPUJE U NIEWIELU ALE ZATEM BARDZO NIEDOBRYCH LUDZI KRÓRZY KOCHAJĄ BYĆ U WŁADZY I SWÓJ MATERIALIZMI SZYDERCZOŚĆ TAK KOCHAJĄ ŻE AŻ IM KRZYWI USTA!!! A ZARAZEM SĄ TAK CZULI ŻĘ POTRAFIĄ PRZYTULAĆ DO SIEBIE - KAŻDE PIENIĄDZE !!!
Josh75
5 miesięcy temu
najadł sie pasty warzywnej z wedzoną papryką
Josh75
5 miesięcy temu
najadl sie pasty warzywnej z wędzoną papryką
James Boond
6 miesięcy temu
Mnie się wydaje że powinien więcej pić
Pol
6 miesięcy temu
Brednie
Kudłaty
6 miesięcy temu
Więc kiedy babcia z 1490 zł emerytury spytała się p Boga, no to kiedy będę miała lepiej, odparł, już miałaś,
Julian
6 miesięcy temu
A po świętej Katarzynie będzie padać albo i nie. Qźwa ja tyż jasnowidz jezdem.
Krak
6 miesięcy temu
Jak Krzysztof z czluchowa opowiada wizje to nikt mu nie wierzy a jak Maryja z betlejem w arabskim kraju urodzila niebieskookiego blondyna to Jozek nawet w dziewictwo zony uwierzyl
Aga
6 miesięcy temu
Każdy kto śledzi na bieżąco sytuację w Polsce i na świecie, mógłby zostać jasnowidzem z Człuchowa haa, on nic innego nie przewiduje jak tylko to co jest oczywiste .
GG ghgg
6 miesięcy temu
Propaganda i straszenie ludzi
Kaczka
6 miesięcy temu
W sobotę 8 stycznia 2022 podał pan liczby w lotto które padną ,nie trafił pan nawet jednej pozdrawiam
EWUNITTA
6 miesięcy temu
Koniec bredni tego pana
Anioł ciemnoś...
6 miesięcy temu
To wiadomo będzie mało prądu bo co widać na świecie ile jest oświetleń beż sensu a mamy taką technikę a brakuję co nam logiki i mózgu bo czy to jest naukowiec czy profesor czy zwykły człowiek to jedno mają spólnego to jest glopota cały świat opanowała glopota
Zmzm
6 miesięcy temu
Baba jaga zmieniła nazwisko i próbuje straszyć ludzi
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić