aktualizacja 

Hit sieci! Rzuciła go dziewczyna, bo był otyły. Postanowił się zemścić

193

Miroslav Judt nigdy nie ukrywał, że stan, do jakiego się doprowadził kilka lat temu, to przede wszystkim "zasługa" lenistwa. Dawniej jego największym hobby było leżenie na kanapie i objadanie się niezdrowymi przekąskami. W pewnym momencie ważył 135 kg. Wszystko zmieniło się, kiedy z powodu jego wagi i stylu życia, rzuciła go dziewczyna.

Hit sieci! Rzuciła go dziewczyna, bo był otyły. Postanowił się zemścić
Miroslav ważył w pewnym momencie 135 kg (Facebook)

Miroslav Judt zupełnie nie przypomina dziś siebie przed laty, kiedy ważył ponad 100 kg. Jak sam mówi, dawniej jego największą "pasją" było leżenie na kanapie i objadanie się tuczącymi przekąskami: chipsami, słodyczami i fastfoodami. Do zmienienia trybu życia nie zmobilizowała go nawet ówczesna partnerka, która wielokrotnie próbowała wpłynąć na to, jak odżywia się Miroslav. Wszystko zmieniło się dopiero wtedy, gdy kobieta postanowiła go rzucić.

Dziewczyna nie chciała się dłużej spotykać z otyłym i zaniedbanym mężczyzną.

Ważący 135 kg Miroslav postanowił się "zemścić" na byłej dziewczynie. Zaczął regularnie ćwiczyć, zmienił także swój jadłospis. W krótkim czasie zrzucił aż 40 kg, a swoją metamorfozą chętnie chwalił się w sieci. To, jak się zmienił, naprawdę robi wrażenie.

Dziś Judt jest mężem pięknej modelki, a na co dzień pracuje w branży fitness. Sportowiec regularnie zamieszcza posty w serwisach społecznościowych i motywuje innych do zmiany trybu życia.

Wziął ślub z piękną modelką

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Minister Niedzielski o powrocie dzieci do szkół. "Szczepienia jeszcze nie dają swojego efektu"
Autor: AML
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić