Schudła ponad 90 kilogramów. Wojciechowska pokazała zdjęcia

818

Martyna Wojciechowska oprócz telewizji działa też w mediach społecznościowych. Opowiada tam historie kobiet, które mają za sobą trudne doświadczenia. Tym razem pokazała imponujące zdjęcia Callie, która schudła ponad 90 kilogramów.

Schudła ponad 90 kilogramów. Wojciechowska pokazała zdjęcia
Schudła ponad 90 kilogramów. Wojciechowska pokazała zdjęcia (AKPA, AKPA)

Martyna Wojciechowska to podróżniczka i prowadząca program "Kobieta na krańcu świata". W produkcji TVN przedstawia sylwetki kobiet z różnych zakątków Ziemi. Historie, które oglądają widzowie są wzruszające, a niekiedy imponujące i budujące.

Tym razem jedną z fascynujących opowieści Martyna Wojciechowska podzieliła się nie w telewizji, a na Instagramie. Opublikowała tam zdjęcia Callie Vinson, która schudła ponad 90 kilogramów.

Schudła ponad 90 kilogramów. Wojciechowska pokazała zdjęcie

"Callie Vinson kilka lat temu postanowiła zawalczyć dla siebie i dzisiaj inspiruje inne kobiety" - pisze podróżniczka. Kobieta, którą opisuje Wojciechowska, przeszła gigantyczną metamorfozę. Schudła ponad 90 kg. Dziś inspiruje i motywuje tysiące kobiet.

To ciało biegaczki. To także ciało, które schudło ponad 90 kg. Ciało, które bierze udział w ultramaratonach (...), wspina się na góry, wyleczyło się z uszkodzonych mięśni, złamanych żeber i zniszczeń, które w organizmie spowodował długotrwały stres - tak Wojciechowska opisuje przemianę Vinson.

Z wpisu podróżniczki dowiadujemy się też, że Callie, która schudła ponad 90 kilogramów przez lata źle traktowała swoje ciało. Głodziła się i objadała na zmianę. "Może wyglądać na słabe [ciało - red.], ale po tym wszystkim, co przeszło wciąż jest silne i gotowe do działania" - dodaje gwiazda TVN.

Callie przez lata zmagała się z zaburzeniami odżywiania i przez lata źle się czuła we własnym ciele. Nie wierzyła w siebie. Któregoś dnia postanowiła to zmienić i podjęła się ciężkiej pracy. Dzisiaj (...) inspiruje innych, (...) i podkreśla, że jej ciało nie wygląda jak "ideał z mediów", ale kocha je za to, co pozwala jej osiągać.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Największe metamorfozy gwiazd
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić