Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 
aktualizacja 

Skandal na weselu. Ludzie oburzeni nagraniem. "Rozwód"

125

Podczas weselnego dzielenia się tortem doszło do niestosownego zachowania ze strony pana młodego. Nagranie z tego przykrego incydentu trafiło do sieci. Internauci nie zostawili na mężczyźnie suchej nitki. "Prosi się o rozwód" - pisali.

Skandal na weselu. Ludzie oburzeni nagraniem. "Rozwód"
Chloe Newhamilton (TikTok)

Dzień ślubu i wesela to jeden z najważniejszych w życiu każdego człowieka. Państwo młodzi z reguły długo się do niego przygotowują - sporządzenie listy gości, wybór sukni ślubnej i garnituru, sala weselna, pierwszy taniec... To wszystko wymaga czasu.

Jednym ze zwyczajów jest również podanie tortu. Państwo młodzi najczęściej kroją go wspólnie około północy i rozdają gościom.

Pan młody przesadził?

Chloe Newhamilton to 20-letnia influencerka, która niedawno brała ślub. Wspólnie ze świeżo poślubionym małżonkiem dzielili swój weselny tort.

Pan młody jednak w pewnym momencie zachował się niestosownie. Mężczyzna złapał w rękę spory kawałek tortu i próbował wcisnąć go do ust żony. Kobieta broniła się przed tym, aż upadła na podłogę.

Wszystko zostało nagrane, a sama Chloe wrzuciła nagranie na TikToka. Internauci byli oburzeni zachowaniem jej ukochanego.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Szybki rozwód - pisała jedna z użytkowniczek serwisu.
Pełna akceptacja na unieważnienie ślubu - wtórowała druga.
Facet prosi się o rozwód - dodała trzecia.

Chloe jednak zapewnia, że nie ma mu tego za złe. Podkreśla, że wyszła za najlepszego przyjaciela i że są ze sobą na dobre i na złe.

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić