Spójrzcie na pana młodego. "Małżeństwo skazane na porażkę"

19

Zamiast patrzeć na świeżo poślubioną żonę, bez przerwy wgapiał się w swój telefon. Nagranie z TikToka, podczas którego para opuszcza kościół tuż po tym jak powiedzieli sobie sakramentalne "tak" oburzyło internautów, którzy na panu młodym nie pozostawili suchej nitki. "To małżeństwo skazane jest na porażkę" - komentują wprost.

Spójrzcie na pana młodego. "Małżeństwo skazane na porażkę"
Pan Młody zamiast na żonę gapił się w telefon (Adobe Stock, Tik Tok)

Coraz głośniej mówi się o uzależnieniu od mediów społecznościowych czy kompulsywnego korzystania ze smartfonów. Wiele osób, bez względu na wiek nie wyobraża sobie funkcjonowania bez nich na co dzień.

Widać to na przykładzie młodej pary, której historię opisuje brytyjski dziennik Dailymail. Filmik z ich ślubu, który trafił na TikToka mówi więcej niż tysiąc słów. I wywołuje szok nie tylko u weselnych gości czy panny młodej, ale mocno porusza też internautów.

Na nagraniu widać, jak świeżo poślubiona para opuszcza kościół wypełniony po brzegi przez ich bliskich, chwilę po tym gdy powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Dziwi jednak zachowanie pana młodego.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Maja Hyży komentuje plotki o rozstaniu z partnerem!

Mężczyzna zdaje się nie zauważać życzliwych spojrzeń wysyłanych przez bliskich i składanych przez nich gratulacji. Nie zwraca też w ogóle uwagi na świeżo poślubioną żonę, która nerwowym uśmiechem stara się pokryć niesmak wynikający z całej sytuacji.

Osoby oglądające filmik w sieci sugerowały, że pan młody podczas wyjścia z kościoła wysyła SMS-y. Trudno jednak traktować to jako sensowne usprawiedliwienie w takiej chwili.

Co może być tak ważne, aby siedzieć na telefonie w dniu ślubu? - zastanawiali się internauci - Miał to być jeden z najbardziej pamiętnych momentów, ale on zdecydował się być w swoim telefonie, podczas gdy ona cieszy się chwilą - dodał ktoś inny.

Komentujący otwarcie wyrażali współczucie dla panny młodej określając zachowanie jej męża jako "akt braku szacunku". Filmik został już usunięty z TikToka.

Autor: BBI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić