aktualizacja 

"Szukam katolickiej dziewczyny". Post 40-latka niesie się po sieci

295

Coraz więcej par poznaje się w sieci. Na profilu "Spotted Krosno" pojawił się wpis 40-latka, który zdecydował się poszukać "katolickiej" dziewczyny właśnie w internecie. Mężczyzna szczegółowo opisał swoje wymagania. Post kawalera niesie się po sieci, a internauci pękają ze śmiechu.

"Szukam katolickiej dziewczyny". Post 40-latka niesie się po sieci
Zdjęcie ilustracyjne. (Facebook, Pexels)

Portale randkowe to niejedyny sposób na poznanie miłości w sieci. Ogłoszenie matrymonialne coraz częściej spotykamy w mediach społecznościowych na różnych funpage'ach zrzeszających np. mieszkańców danego regionu.

Kilka dni temu na facebookowym profilu mieszkańców Krosna "Spotted Krosno" pojawił się obszerny wpis mężczyzny. 40-latek postanowił znaleźć wybrankę swojego serca. "Witam mam 40 lat. Szukam katolickiej dziewczyny gdzie tylko się da" - zaczyna swój wpis tajemniczy kawaler.

Absztyfikant szczegółowo opisał jakiej dziewczyny poszukuje. "Trochę tego jest, ważne, żeby 85 proc. tego się zgadzało. Na liście będą punkty, które będą miały charakter weta zawieszającego (muszą się zawsze zgadzać)" - podkreśla.

W pierwszym punkcie wymagań czytamy, że poszukiwana kobieta powinna mieć 30-35 lat. "Starsze Panie niestety nie wchodzą w grę, bo w mojej rodzinie nie wypada mieć starszej żony od samego siebie" - zaznacza autor postu.

Grubiaństwo nie wchodzi w grę. Oczywiście nie wykluczam kobiet genetycznie grubszych. Chodzi mi tylko o nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu - zaznacza 40-latek poszukujący dziewczyny.

"Seks przed ślubem zakazany"

Jak podkreśla autor wpisu, bardzo ważne jest, by kobieta, nigdy nie wcześniej nie odbywała stosunku. "Dopuszczam tylko taką sytuację pod warunkiem, że był to gwałt" - precyzuje tajemniczy mężczyzna.

W punkcie czwartym wymagań adoratora znalazła się wiara. Kobieta powinna być chrześcijanką.

Chrześcijaństwo. Mogę zrobić wyjątek, ale warunek jest taki, że się nawrócisz od razu. Nie robi mi to większej różnicy czy katoliczka czy ewangeliczka - podkreśla.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

W kolejnych punktach mężczyzna zaznaczył także, że jego dziewczyna nie może mieć poglądów skrajne lewicowych. Ma być pracowita, zadbana, a jednocześnie musi pamiętać, by ubierać się skromnie i nie przesadzać z makijażem.

Seks przed ślubem zakazany. Dba o swoje zdrowie. Fajnie jakby była zaszczepiona, ale tego nie wymagam. Lubi muzykę klasyczną, nie słucha jakiegoś rapu. Nie ma żółtych zębów. Wstaje wcześnie rano - to tylko kilka z wymagań 40-latka.

Post mężczyzny udostępniło już ponad stu internautów. Pod wpisem pojawiło się także ponad 2,5 tys. komentarzy. Większość internautów kpi z wymagań mężczyzny, ale życzy mu powodzenia w szukaniu. Wśród komentarzy czytamy m.in.:

Serio? Tutaj to już potrzebny jest psychiatra razem z egzorcystą nie dość, że koleś chory to jeszcze nawiedzony.
Dawno się tak nie uśmiałam, ale trzymam kciuki żeby ci się udało.
Co to ma być ogromne wymagania a ciekawa jestem, jaki jest autor tego postu i czy również spełnia listę tych jakże wymogów. No i oczywiście na pewno nie ma nadwagi i żółtych zębów.
Zobacz także: Opozycja znajdzie sposób na PiS? Polityk PSL o wyborach
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić