aktualizacja 

Tak panna młoda weszła na wesele. "Obraźliwe pod każdym względem"

122

Szerokim echem w mediach społecznościowych odbiło się wideo, które zostało zarejestrowane na weselu w USA. Panna młoda weszła na salę, trzymając pana młodego na smyczy.

Tak panna młoda weszła na wesele. "Obraźliwe pod każdym względem"
Wideo z wesela oburzyło internautów. (TikTok)

Pewna para Amerykanów zdecydowała się na nietypowe przedstawienie podczas swojego wesela. Wejście na salę nowożeńców było na tyle niezwykłe, że jeden z gości nagrał je, a następnie opublikował wideo na TikToku. Materiał wywołał spore poruszenie wśród internautów i został wyświetlony ponad 288 tysięcy razy.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Wesele odbyło się 2 kwietnia w Gallatin w stanie Tennessee, jednak nowożeńcy postanowili nawiązać do czasów niewolnictwa. Na opublikowanym w sieci nagraniu wideo widać pannę młodą, która wchodzi na salę w towarzystwie męża, który jest przypięty do psiej smyczy. Mężczyzna udawał zwierzę, co ewidentnie podobało się jego żonie. Śmiałkowi w chodzeniu na czworaka po podłodze nie przeszkadzała nawet odświętna kreacja.

Nie wiadomo, w jakim celu nowożeńcy przedstawili kontrowersyjną choreografię. Wielu internautów zwróciło uwagę, że scena przypominała wydarzenia z czasów niewolnictwa. To właśnie wtedy czarnoskóre osoby były traktowane jak zwierzęta.

Uważam to za bardzo obraźliwe pod każdym względem - napisał jeden z internautów.

Internauci mieli wiele zastrzeżeń dotyczących występu nowożeńców. Komentujący wytknęli, że para dała zły przykład dla obecnych na uroczystości dzieci. Nie zabrakło również nawiązań do dzieł kultury. Niejeden użytkownik TikToka stwierdził, że nagrana scena mogłaby pojawić się w dreszczowcu "Uciekaj!" Jordana Peela.

Są tam dzieci. Jestem na wszystkich zła - skomentowała internautka.
To mi przypomina klimat z filmu "Uciekaj!" - napisał komentujący.
Zobacz także: Kaczyński o kryzysie gospodarczym. Dworczyk tłumaczy
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić