aktualizacja 

Tak robią burgery w McDonaldzie. W sieci burza

172

Nagranie pracownika McDonalda, który składa burgery i umieszcza je w torebce, stało się tiktokowym viralem. Internauci w komentarzach burzą się, że mężczyzna nie postąpił zgodnie z zasadami higieny. Osoby, które z gastronomią mają doświadczenie, odpierają ten atak.

Tak robią burgery w McDonaldzie. W sieci burza
Nagranie z pracownikiem sieciówki fast-foodów oburzyło internautów (TikTok, TikTok)

Zamówienia w restauracjach takich jak McDonald są przygotowywane i pakowane niezwykle szybko. Pracownicy mają niesamowitą wprawę w sprawnym wykonywaniu poszczególnych czynności. Nagrania ukazujące ich pracę od kuchni, prezentują umiejętności godne podziwu. Internauci, przyglądając się uważnie jednemu z takich wideo, które zostało umieszczone na TikToku, oburzyli się, z powodu pewnego szczegółu. Czy krytyka została zarzucona mężczyźnie ze słusznych powodów?

Tak składa się burgery w popularnej sieciówce fast-foodów. Internautów oburza jeden szczegół

Nagranie zrobiło furorę na TikToku, gdyż pracownik sieciówki nie miał założonych rękawiczek. Internauci oburzyli się, że pracownik nie zna zasad higieny i nie powinien zajmować się burgerami bez wcześniejszego założenia owych rękawiczek.

"Gdzie się podziały rękawiczki?";
"Ja tylko pragnę zauważyć, że on nie ma rękawiczek";
"A gdzie rękawiczki? Przecież tak nie powinno być!" - przeczytamy pod nagraniem.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Pracownika sieciówki zaczęła bronić spora grupa internautów. Ludzie podkreślili, że założenie rękawiczek byłoby zdecydowanie mniej higieniczne, niż częste mycie rąk.

"Chcę tylko przypomnieć, że w gastro praktycznie nigdy nie używa się rękawiczek, wystarczy umyć ręce i jest to bardziej higieniczne";
"Rękawiczki w gastro są po to, żeby chroniły ręce przed jedzeniem. Nie odwrotnie";
"Do osób które prują się o rękawiczki. Myślicie, że w jakiejkolwiek restauracji ktoś używa rękawiczek? Oni myją te ręce i to jest bardziej higieniczne, niż używanie jednych rękawiczek do wszystkiego" - przeczytamy wśród morza komentarzy.
Zobacz także: Uzależniające produkty

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Autor: ZS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić