Aleksandra Lewandowska
Aleksandra Lewandowska| 

Masz ją? Szczęściarz z ciebie. Tę linię na dłoni posiada tylko garstka ludzi

85

Jest jedną z najrzadziej spotykanych u człowieka, a niewielu ma pojęcie, że jej posiadanie świadczy o wyjątkowości. Linia "Anioła Stróża" może pojawić się na dłoniach zaraz po narodzinach bądź kilka lat po nich. Można powiedzieć, że osoby, które ją mają, są "w czepku urodzone".

Masz ją? Szczęściarz z ciebie. Tę linię na dłoni posiada tylko garstka ludzi
Tę linię na dłoni posiada niewiele osób. Ci, którzy ją mają, są szczęściarzami (Getty Images, SonerCdem)

Już w starożytności wierzono, że z dłoni da się wyczytać prawdę o człowieku. Na dłoniach znajduje się wiele linii, począwszy od linii życia, przez linię serca, głowy, słońca czy losu. Niewiele osób jednak wie o istnieniu linii Anioła Stróża, która jest bardzo rzadko spotykana. Świadczy o wyjątkowości, a ci, którzy ją posiadają, mogą nazwać się prawdziwymi szczęściarzami.

Linia Anioła Stróża

Linia Anioła Stróża, nazywana także linią Marsa, znajduje się nieopodal kciuka - biegnie równolegle do linii życia. Jest jedną z najkrótszych, więc można ją dość łatwo zauważyć. Na lewej dłoni pojawia się tuż po narodzinach, ale na prawej może znacznie później. Warto dlatego przyglądać się prawej dłoni, bo nigdy nie wiecie, kiedy pojawi się u was.

Linia ta świadczy o wyjątkowo silnym charakterze i psychice. Osoby, które ją posiadają, są bardzo twarde, zawzięcie dążą do celu i nigdy się nie poddają. Są jak "w czepku urodzone" - z niepowodzeń wychodzą bez szwanku i potrafią walczyć z przeszkodami.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Chronieni przez "Anioła Stróża"

Linia Anioła Stróża oznacza, że będziecie cieszyć się w życiu długim zdrowiem, bez cięższych chorób. Nie pojawią się u was żadne kłopoty finansowe, a wszystko, czego się podejmiecie, zakończy się sukcesem. Dodatkowo cieszycie się z tego, co otrzymujecie.

Jeżeli posiadacie linię Anioła Stróża na lewej dłoni, oznacza to, że odziedziczyliście ją po swoich przodkach i jesteście "chronieni" od samego początku. Jeśli zauważyliście ją natomiast na prawej dłoni, jest to nagroda za wasze zasługi i dobroć, którą dzielicie się z innymi. Mówi się, że dzięki temu jesteście otoczeni opieką Anioła Stróża na resztę swojego życia.

Zobacz także: Objawy widoczne na dłoniach. Mogą oznaczać chorobę
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić