Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Aleksandra Lewandowska
Aleksandra Lewandowska
|

Masz ją? Szczęściarz z ciebie. Tę linię na dłoni posiada tylko garstka ludzi

52
Podziel się:

Jest jedną z najrzadziej spotykanych u człowieka, a niewielu ma pojęcie, że jej posiadanie świadczy o wyjątkowości. Linia "Anioła Stróża" może pojawić się na dłoniach zaraz po narodzinach bądź kilka lat po nich. Można powiedzieć, że osoby, które ją mają, są "w czepku urodzone".

Masz ją? Szczęściarz z ciebie. Tę linię na dłoni posiada tylko garstka ludzi
Tę linię na dłoni posiada niewiele osób. Ci, którzy ją mają, są szczęściarzami (Getty Images, SonerCdem)

Już w starożytności wierzono, że z dłoni da się wyczytać prawdę o człowieku. Na dłoniach znajduje się wiele linii, począwszy od linii życia, przez linię serca, głowy, słońca czy losu. Niewiele osób jednak wie o istnieniu linii Anioła Stróża, która jest bardzo rzadko spotykana. Świadczy o wyjątkowości, a ci, którzy ją posiadają, mogą nazwać się prawdziwymi szczęściarzami.

Linia Anioła Stróża

Linia Anioła Stróża, nazywana także linią Marsa, znajduje się nieopodal kciuka - biegnie równolegle do linii życia. Jest jedną z najkrótszych, więc można ją dość łatwo zauważyć. Na lewej dłoni pojawia się tuż po narodzinach, ale na prawej może znacznie później. Warto dlatego przyglądać się prawej dłoni, bo nigdy nie wiecie, kiedy pojawi się u was.

Linia ta świadczy o wyjątkowo silnym charakterze i psychice. Osoby, które ją posiadają, są bardzo twarde, zawzięcie dążą do celu i nigdy się nie poddają. Są jak "w czepku urodzone" - z niepowodzeń wychodzą bez szwanku i potrafią walczyć z przeszkodami.

Chronieni przez "Anioła Stróża"

Linia Anioła Stróża oznacza, że będziecie cieszyć się w życiu długim zdrowiem, bez cięższych chorób. Nie pojawią się u was żadne kłopoty finansowe, a wszystko, czego się podejmiecie, zakończy się sukcesem. Dodatkowo cieszycie się z tego, co otrzymujecie.

Jeżeli posiadacie linię Anioła Stróża na lewej dłoni, oznacza to, że odziedziczyliście ją po swoich przodkach i jesteście "chronieni" od samego początku. Jeśli zauważyliście ją natomiast na prawej dłoni, jest to nagroda za wasze zasługi i dobroć, którą dzielicie się z innymi. Mówi się, że dzięki temu jesteście otoczeni opieką Anioła Stróża na resztę swojego życia.

Zobacz także: Objawy widoczne na dłoniach. Mogą oznaczać chorobę
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
WP Kobieta
KOMENTARZE
(52)
Nieznajoma
4 miesiące temu
Ja mam na obu i potwierdzam, że to bzdury. Bo to co czasami piszą w mediach społeczniościowych to są brednie .
danbod
6 miesięcy temu
Wyjątkowe brednie.
Kowal
rok temu
Wbijam w to
GOSC
rok temu
Ja już dawno nie żyje!, takie mam linie
mirwojski
rok temu
MAM I CO Z TEGO ??? 3 POGRYZIENIA PRZEZ PSY, PONAD 20 RAZY " ROZBITA " GŁOWA, OPERACJA ŻOŁĄDKA, PRAWIE NA KAŻDYM PALCU I DŁONIACH ŚLADY PO RANACH ... MOGĘ DŁUGO .. NO TO - KTO I CO MNIE CHRONI ???
posiadaczka o...
rok temu
Ryszard Kozłowski, wizjoner, który już nie żyje powiedział mi , że ta linia oznacza, że życie człowieka było zagrożone w dzieciństwie, co w moim przypadku się zgadzało.
Konica
rok temu
Ja zawsze stawiam na to że wszystko mi się ułoży i uda pozytywnie nastawiona do świata, dlatego jest mi łatwiej w życiu,olinii dopiero teraz dowiedziałam się że ją mam ale to nic nie zmieni, umnie wszystko na TAK
Ada
rok temu
Niestety śmierć nagłą ludzie mają również zapisaną w liniach, poznałam trzy takie osoby i już nie żyją. Jedna zginęła tragicznie w górach,druga w zdeżeniu z pociągiem a trzecia popełniła samobójstwo.
Ada
rok temu
Mam na lewej i prawej i mam wyjątkowe szczęście, chroni mnie też przed złymi ludzmi. Moi dziadkowie przeżyli i uciekli z obozów z syberi i z wywózki z niemiec i tak się spotkali.To że jesteśmy tu to cud.
Uuu
rok temu
Ja mam na jewej i prawej
Wiedźma z las...
rok temu
Mam na lewej ręce...zawsze to wiedziałam,że mam moc!że jestem wyjątkowa i mam niezwykłą intuicję!umiem przewidzieć skutki poczynań innych...zawsze się to sprawdza,inni zaczeli mnie unikać,bo zaczeli się zwyczajnie mnie bać!wolą ze mną nie zadzierać! dopuszczam do swego domu tylko garstkę ludzi,a i oni są na warunkach,które im stawiam. Ty ,który to teraz czytasz z uśmieszkiem...spójrz dzisiaj o 22.13 w lustro przy zgaszonym świetle,a ujrzysz swą niewiarę!
Tora
rok temu
A ja mam na obu dłoniach
Sssssssssssss...
rok temu
A ja mam okolo 1cm obok lini zycia
Plebs
rok temu
Przyglądałam się i przyglądałem i nic takiego u siebie nie widzę Ważne że mam grubą i długą linię życia...I jak na razie cieszę się dobrym zdrowiem... szczęście niekoniecznie mam prześladuje... Ale cieszę się że Mam kochającą i dobrą żone...Poza tym całe życie cyfra 13...Kiedy nie spojrzę np na zegarek zawsze jest któraś tam 13...
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić