aktualizacja 

Najgorsi mężowie są spod tych znaków. Lepiej uważaj

115
Podziel się:

Wszyscy zainteresowani astrologią wiedzą, że znaki zodiaku determinują w pewien sposób konkretne cechy osobowości. Niektóre utrudniają tworzenie zdrowej relacji. Poznaj znaki zodiaku, które będą prawdopodobnie najgorszymi kandydatami na męża.

Najgorsi mężowie są spod tych znaków. Lepiej uważaj
Te znaki zodiaku to najgorsi mężowie (Getty Images, StefaNikolic)

Wszystkie fanki astrologii z pewnością zainteresuje odpowiedź na pytanie, które znaki zodiaku nie będą raczej idealnymi mężami. Z tymi mężczyznami nie mogą spodziewać się sielanki, ponieważ odznaczają się trudnymi cechami charakteru, przeszkadzającymi w tworzeniu zdrowej relacji. Jedni nie chcą być ograniczani, z kolei inni mają skłonność do nadmiernego kontrolowania partnerek. Niektóre znaki zodiaku mają flirtowanie we krwi, albo prawdopodobnie będą zdradzać. 

Pragną wolności lub sami ograniczają

Pierwszym takim znakiem zodiaku jest Wodnik. Mężczyźni spod tego znaku ponad wszystko cenią sobie wolność, niezależność i brak ograniczeń, co w małżeństwie jest raczej trudne do osiągnięcia. Dodatkowo spędzają dużo czasu poza domem, realizując swoje własne plany. Z drugiej strony jednak wodnik ma bardzo wysokie wymagania i chce, by jego kobieta była idealną żoną, matką i gospodynią domową. Cechuje go również egoizm i swój komfort przekłada ponad ten u partnerki. 

Z kolei Lew ma silną osobowość, która przekłada się na potrzebę kontroli w każdym aspekcie życia – również w związku. Mężczyźni spod tego znaku lubią dominować i uważają, że są mądrzejsi od partnerki. Ponadto nie lubią rozmawiać, a większość dyskusji kończy się ich wybuchem. Oprócz tego zodiakalne lwy są na pewnej płaszczyźnie narcyzami, które chcą być kochane i podziwiane. 

Oni będą flitrować i zdradzać

Innym znakiem zodiaku, z którym trudno jest stworzyć stały związek, jest Strzelec. Choć w ich błyskotliwym i zabawnym usposobieniu można zakochać się niemal od razu, to strzelce jednak kiepsko odnajdują się w poważniejszej relacji. Lubią bowiem flirtować, szukają ekscytujących bodźców i łatwo się nudzą. 

Ostatnim i zarazem chyba najgorszym znakiem zodiaku zdaje się być Skorpion. Mężczyźni spod tego znaku najczęściej tworzą toksyczne relacje, ponieważ sami charakteryzują się toksycznymi zachowaniami. Skorpion bywa bardzo zazdrosny, stosuje szantaż emocjonalny oraz charakteryzuje się skłonnością do zdrad. 

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Astrologia kontra astronomia. Dlaczego twój znak zodiaku jest inny
Autor: ORY
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić