Zobaczyła znamię na dziecku przyjaciółki. Wiedziała, że to zdrada

85

Użytkowniczka TikToka postanowiła opowiedzieć swoją najboleśniejszą historię. Zobaczyła znamię na dziecku swojej przyjaciółki i już wiedziała, że mąż ją zdradził.

Zobaczyła znamię na dziecku przyjaciółki. Wiedziała, że to zdrada
Zdjęcie obrazowie. (Pixabay)

Matka czwórki dzieci postanowiła podzielić się na TikToku swoją historią. Jak sama opisuje, z narodzin dziecka swojej najlepszej przyjaciółki cieszyła się, jak z własnego porodu. Ojciec rzekomo nie chciał mieć nic wspólnego z potomkiem, dlatego kobieta postanowiła zapewnić takie wsparcie przyjaciółce, na jakie zasługuje rodząca kobieta.

Byłam przy niej, gdy dostawała znieczulenie, to ja miałam "wejściówkę" ojca i to ja byłam przy pierwszej kąpieli dziecka - mówi na nagraniu kobieta.
To było piękne doświadczenie, nigdy tego nie zapomnę - wspomina cytowana przez "Independent" kobieta.

Jednak, gdy doszło do zmiany pieluch dziecka, kobieta zauważyła znamię, które dobrze zna. To samo ma jej mąż i dzieci. Szybko połączyła fakty.

Niestety trzy dni później zobaczyłem dziedziczne znamię, które bardzo dobrze znam, ponieważ ma go mój najstarszy syn, to dodatkowy kawałek chrząstki, który wyrasta poza szyję - opowiada.

"Najlepsza przyjaciółka" nie ukrywała już wtedy prawdy. Od razu przyznała się do sypiania z jej mężem. Ten z kolei prawdę wyznał dopiero parę miesięcy później.

Nie obyło się bez rozwodu. Mimo wszystko kobiety postanowiły nie zrywać stosunków. Tiktokerka podkreśla, że w końcu córka jej przyjaciółki jest siostrą jej dzieci.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Zobacz także: Duchowny o 1 listopada: święto zgody narodowej. Tłumaczy, co miał na myśli
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić