Tiktoker podpisał umowę z dwulatką. Będzie obowiązywać do 2041 roku

19

Jeden z tiktokerów zdecydował się na podpisanie kontraktu z... dwuletnią córką. Umowa zawiera pewien zakaz. Pomysł tego mężczyzny wywołał spore poruszenie wśród internautów.

Tiktoker podpisał umowę z dwulatką. Będzie obowiązywać do 2041 roku
Dwulatka podpisała kontrakt z ojcem (TikTok)

Manel Moreira ma dwuletnią córkę. Mężczyzna jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Jego konto na TikToku obserwuje już blisko 40 tysięcy osób!

Jedno z ostatnich nagrań Manela robi furorę. W tym filmiku u boku mężczyzny pojawiła się jego dziecko. Dwuletnia dziewczynka podpisała kontrakt z ojcem.

Umowa jest bardzo prosta i przewiduje tylko jeden zakaz. Dziewczynka do 2041 roku, a więc do momentu uzyskania pełnoletności, nie może spotykać się z chłopakami.

Pociecha Manela złożyła podpis na kartce papieru. Tuż przed nią pojawiła się koszulka z napisem "No boyfriend until 2041". W tle możemy natomiast usłyszeć hymn Ligi Mistrzów UEFA. Ojciec tej uroczej dziewczynki uśmiecha się od ucha do ucha.

Umowa podpisana, mam potwierdzenie - czytamy w opisie filmu.

Umowa ojca z córką prawdziwym hitem

Film Moreiry w mgnieniu oka obiegł sieć i jednocześnie stał się wielkim hitem internetu. Do tej pory nagranie obejrzano ponad 23 mln razy! Internauci są wręcz zachwyceni tą koncepcją.

Wiele osób twierdzi, że to bardzo zabawne nagranie. Nie brakuje też takich, którzy podkreślają, że Manel jest dla nich inspiracją i również chętnie przygotowaliby taką umowę.

Naprawdę mam nadzieję, że przeczytała warunki umowy - żartuje jeden z internautów.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Zobacz także: Dusili Popławską na planie foliową torbą. "To są niebezpieczne sceny"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić