To miał być wyjątkowy dzień. Panna młoda gorzko płakała na weselu

1

Gray Narvaez-Dragion i jej świeżo upieczony mąż Nyx nie posiadali się z radości, myśląc o nadchodzącym ślubie i weselu. Czekało ich jednak gorzkie rozczarowanie – mimo że spodziewali się 88 gości, zjawiło się mniej niż 40 osób. Swoje żale wylali w internecie.

To miał być wyjątkowy dzień. Panna młoda gorzko płakała na weselu
Panna młoda zalała się łzami. Nie tak wyobrażała sobie swoje wesele (zdjęcie ilustracyjne) (Getty Images, RichHobson)

Internauci poznali historię nieudanego wesela za pośrednictwem TikToka. Właśnie w tym medium społecznościowym nowożeńcy opisali, jak źle zostali potraktowani przez większość zaproszonych na uroczystość osób.

Nieudane wesele. Panna młoda płakała przez wiele godzin

Panna młoda – znana na TikToku pod pseudonimem @grayanxiety – podkreśliła, że wszystkie osoby, na których nieobecność teraz się uskarża, potwierdziły swój udział w weselu. Ponieważ jednak ostatecznie pojawiła się mniej niż połowa bliskich i przyjaciół, świeżo upieczeni małżonkowie byli zmuszeni zrezygnować z wielu przygotowanych z myślą o uczestnikach atrakcji.

88 osób powiedziało "tak", nie pojawiło się nawet 40... Zrezygnowaliśmy z zimnych ogni, prywatnego występu tanecznego, kolacji... Skróciliśmy całe wesele. Płakałam nad tym przez wiele godzin. Dosłownie siedzieliśmy na sali weselnej i rozpaczaliśmy – opisywała nieudane wesele Gray (TikTok).

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Ciężko powstrzymać łzy w czasie tego tańca. Niezwykłe nagranie z wesela w USA

Jak podkreśliła panna młoda, większość pieniędzy, które wydali na ślub i wesele, pochłonęły właśnie atrakcje dla gości. Gray i Nyx bardzo się starali, aby zaproszone osoby poczuły się wyjątkowo, przygotowali nawet dla nich drobne upominki. Świeżo upieczona żona nie jest na razie w stanie w ogóle patrzeć na pamiątki z uroczystości, bo od razu przypomina jej się nieudane wesele.

Większość pieniędzy przeznaczyliśmy na atrakcje dla gości... i prawie nikt się nie pojawił. Patrzenie na pamiątki doprowadza mnie do szału... Nie mogę nawet użyć sprezentowanych mydełek, bo to też doprowadza mnie do płaczu. Dlaczego tego nie zrobili? Dlaczego się nie pokazali? Spędziłam tyle (...) czasu, starając się sprawić, by wszyscy poczuli się dobrze – ubolewała panna młoda (TikTok).
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić