aktualizacja 

Pies-gigant może przerażać. Oto jak reaguje na dzieci

352

Hulk jest uznawany za największego na świecie psa rasy Amerykański Pitbulterrier. Choć powszechnie twierdzi się, że to właśnie ona jest jedną z najbardziej agresywnych, właściciele Hulka nie mają obaw, aby zostawiać z nim swoje małe dzieci. - Jest doskonałym obrońcą i opiekunem - twierdzą.

Pies-gigant może przerażać. Oto jak reaguje na dzieci
Hulk - największy pitbull na świecie, który opiekuje się dziećmi właścicieli (Instagaram)

Pies najlepszym przyjacielem człowieka? Patrząc na zdjęcia tego pitbulla niektórzy mogliby mieć co do tego wątpliwości. Okazuje się jednak, że mimo ponad 80 kg wagi i naprawdę mocnej postawy, to on opiekuje się dziećmi właścicieli, bo to do niego mają zaufanie. Hulk jest uznawany za największego na świecie pitbulla. Choć twierdzi się, że może być bardzo agresywny, zdaniem właścicieli nie ma w tym nic bardziej mylnego.

Hulk - największy pitbull świata

Pięć lat temu w sieci opublikowano kontrowersyjne zdjęcia, które od razu przeszły do historii. To na nich mogliśmy zobaczyć Hulka, największego pitbulla na świecie, który opiekuje się niemowlęciem - synem swoich właścicieli, Jacksonem. Co więcej, wcześniej to samo było z ich starszym dzieckiem, które wychowało się u boku tego "groźnego" psa.

Kiedy przywieźliśmy Jacksona do domu, Hulk był zawsze w pobliżu. Sprawdzał, co u niego, gdy mały zaczynał płakać - mówiła w udzielonym wówczas wywiadzie właścicielka Hulka, Lisa.

Jest doskonałym obrońcą i opiekunem. Nie moglibyśmy wymarzyć sobie lepszego psa. Hulk naprawdę kocha naszego syna, widać to w jego oczach - dodała.

- Hulk opiekuje się nim jak swoim własnym dzieckiem. Jest w stosunku do niego bardzo delikatny. Co dziwne, ludzie najbardziej dziwią się, że pozwalam Hulkowi lizać syna. Dla mnie to śmieszne - wyznała kobieta.
Zobacz także: Giant Pit Bull Hulk & The Newborn Baby | DOG DYNASTY

Od tego momentu minęło już trochę czasu, ale mało co się zmieniło. Hulk wciąż jest głównym opiekunem dzieci Marlona i Lisy Grennan. Możemy to obserwować za pomocą filmów udostępnionych na YouTubie, na których widzimy, jak zachowuje się na co dzień.

"Nie jest na sprzedaż"

Zainteresowanie Hulkiem od pięciu lat nie maleje. Marlon i Lisa twierdzą jednak, że nie ma możliwości, aby go sprzedali. Włożyli jego tresurę ogrom serca, siły i cierpliwości. Dziś oprócz tego, że jest ich zwierzęciem, jest także przyjacielem i członkiem rodziny.

Oferowano mi 200 tysięcy, ćwierć miliona, pół miliona dolarów. Ale możesz rzucić mi na stół i dziesięć milionów, a ja odrzucę je z powrotem. Ten pies jest bezcenny

- powiedział Marlon Grennan w jednym z nagrań opublikowanych na YouTubie.

Zobacz także: Szczenię sprzed 18 tys. lat. Niezwykłe odkrycie Szwedów

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Autor: ALLE
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić