To nie fotomontaż. Naprawdę dzieje się tak z jej oczami

14

To nie żaden fotomontaż, lecz prawdziwe zdjęcie. Kim Goodman z USA ma niespotykany wytrzeszcz oczu. Kobieta może bowiem wysunąć z oczodołów swoje gałki oczne do przodu na... 12 mm. Nie uwierzycie, co spowodowało to schorzenie. Trafiła przez nie nawet do Księgi rekordów Guinnessa.

To nie fotomontaż. Naprawdę dzieje się tak z jej oczami
Nieprawdopodobne! Kim Goodman (USA) potrafi to zrobić ze swoimi oczami. (Instagram)

Mieszkankę Chicago wpisano do Księgi rekordów Guinnessa w 1997 roku. Zyskała tytuł rekordzistki w największym wytrzeszczu oczu wśród kobiet na świecie. Do dzisiaj, pomimo, że upłynęło już od tamtego momentu 26 lat, nie znalazła się żadna inna pani, która by ją pobiła w tej umiejętności.

Potrafi wysunąć oczy na 12 milimetrów! Zdobyła rekord świata

Co najbardziej szokujące, Kim zupełnie nie była świadoma swej nietypowej zdolności. Przekonała się o niej dopiero w trakcie wypadku, kiedy została bardzo dotkliwie uderzona w głowę maską hokejową. Wydarzyło się to w trakcie zabawy na Halloween.

Wówczas przekonała się o swych nietypowych umiejętnościach. Od tamtego momentu potrafi wytrzeszczać swoje oczy zarówno w sposób kontrolowany, jak i nie - np. podczas ziewania.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Okulary przeciwsłoneczne. Czy mają termin ważności?

Niestandardowe oczy zapewniły jej ogromną popularność nie tylko w USA, ale i na całym świecie. Często występowała w różnych programach telewizyjnych i uczestniczyła w zagranicznych wyjazdach, gdzie prezentowała charakterystyczny wytrzeszcz.

W wielu rozmowach ze swoimi fanami podkreśla, że wysuwanie oczu nie sprawia jej żadnego bólu. Nie boi się też, że oczy całkowicie wypadną z oczodołów. Profil @guinnessworldrecords na Instagramie opublikował z Amerykanką krótki filmik. Kobieta pokazała w nim niecodzienną umiejętność.

Pod wideo pojawiło się mnóstwo komentarzy internautów. Większość z nich nie kryje swojego zdziwienia.

To nie może być zdrowe - pisał jeden użytkownik.
Ta kobieta jest jak mem zatytułowany: "obserwuję was grzeszników" - dodawał inny.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić