aktualizacja 

Chciała mieć tatuaż. Gdy zobaczyła efekt, wpadła w histeryczny płacz

37

To miał być jeden z piękniejszych dni w jej życiu, a zamienił się w istny koszmar. Wilma Hägglund ze Szwecji chciała zrobić sobie tatuaż w pewnym niestandardowym miejscu. Wybrała więc studio tatuażu i poszła na zabieg. Gdy zobaczyła efekt końcowy, wpadła w rozpacz.

Chciała mieć tatuaż. Gdy zobaczyła efekt, wpadła w histeryczny płacz
Była załamana nowym tatuażem (TikTok)

Dziewczyna podzieliła się swoim koszmarnym doświadczeniem na TikToku. Chce teraz przestrzec innych użytkowników platformy przed podobnymi sytuacjami. Radzi kilka razy się zastanowić, zanim podejmie się decyzję o tatuażu. Co dokładnie się wydarzyło? Otóż Szwedka marzyła o pięknym przyozdobieniu ciała, a - jej zdaniem - została wyjątkowo oszpecona.

Zrobiła tatuaż na ustach. Coś jednak poszło nie tak

Wilma poprosiła o tatuaż na wewnętrznej stronie ust. Chciała mieć tam napis "meow", co z angielskiego oznacza "miauczeć". Udała się więc do wybranego przez siebie tatuatora i przekazała mu projekt, o którym od dawna marzyła. Niestety, specjalista ewidentnie nie zrozumiał, o co jej chodziło.

Zamiast na wewnętrznej stronie ust, fachowiec wytatuował tiktokerce olbrzymi czarny napis na... zewnętrznej ich stronie. Dziewczyna nagrała swoją reakcję na nowo wykonany tatuaż. Nie mogła się uspokoić. Była zdruzgotana i wpadła w płacz.

Wytatuował mi to w niewłaściwym miejscu - szlochała na nagraniu.

Pod filmem użytkowniczki ze Szwecji pojawiło się mnóstwo komentarzy. Niektórzy nie dowierzali w to, co zobaczyli. Inni kpili z dziewczyny i nie pozostawili na niej suchej nitki.

Czego ona się spodziewała? - pisała jedna z komentujących osób.
Jak to możliwe, że nie czuła, gdzie tatuaż jest robiony? - zastanawiała się inna.

Wilma nie mogła zaakceptować swojego nowego wizerunku. Była tak załamana, że zdecydowała się na natychmiastowe usunięcie tatuażu za pomocą lasera. Wybrała się w tym celu do innego studia. - Już tego nie mam, dzięki Bogu za laser - napisała pod nowym wideo.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić