Tyle zarabia Agnieszka Woźniak-Starak. Można paść z wrażenia

45

Agnieszka Woźniak-Starak na biedę z pewnością narzekać nie może. Telewizyjna gwiazda uzyskuje spore wynagrodzenia, a na dodatek odziedziczyła ogromny spadek po mężu.

Tyle zarabia Agnieszka Woźniak-Starak. Można paść z wrażenia
Agnieszka Woźniak-Starak (AKPA)

Agnieszka Woźniak-Starak spełnia się w roli dziennikarki i prezenterki. Widzowie kojarzą ją z takich produkcji jak "Dzień dobry TVN", "Ameryka Express" oraz "Pytanie na śniadanie".

Poza tym pracuje w radiu. Dwukrotnie wychodziła za mąż - za Adama Badziaka (2008-2015) i Piotra Woźniaka-Staraka (2016-2019).

Woźniak-Starak w 2019 roku tragicznie zginął na jeziorze Kisajno. Wówczas Agnieszka uzyskała ogromny majątek. "Super Express" informował o tym, co pozostawił po sobie jej mąż.

Był właścicielem firmy Watchout Studio, która zajmowała się produkcją filmów kinowych i telewizyjnych. Jeszcze w 2017 roku wygenerowała przychód rzędu 27 milionów złotych. Dodatkowo hity kinowe [...] przyniosły ok. 75 milionów złotych przychodu. Dodatkowo do majątku Piotra należały także liczne nieruchomości oraz luksusowe samochody - pisano.

Agnieszka Woźniak-Starak zgarnia fortunę

Pomponik zaznacza, że za prowadzenie sezonu "Azja Express" Woźniak-Starak zgarnęła rzekomo aż 600 tys. zł. Celebrytka wzbogaca się też dzięki reklamom. Podobno jej kontrakt z popularną marką lakierów do paznokci opiewa na 300 tys. zł.

Instagramowy profil Woźniak-Starak pokazuje, że nawiązuje wiele współprac. Poza tym spełnia się w roli konferansjerki. Kilka lat temu za jedną imprezę oczekiwała 5-10 tys. zł.

Obecnie, jak donosi wspomniane źródło, Agnieszka zamieszkuje willę w podwarszawskim Konstancinie. Jest to bardzo nowoczesny dom, w którym zatroszczono się praktycznie o każdy detal.

Wcześniej Woźniak-Starak sprzedała dworek w Stachowiźnie na Mazurach. Dzięki temu uzyskała około 300 tys. zł.

Agnieszka ma też drogie i szybkie samochody. Generalnie na biedę na pewno nie narzeka. Uzyskiwane przychody pozwalają jej na to luksusowe życie.

Zobacz także: Sklepy bez obsługi. Przyjmą się w Polsce? "Mamy kilkadziesiąt tys. klientów"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić