Tym doczyścisz białe buty. Kobiety stosują to do twarzy

2

Białe buty wyglądają stylowo, dopóki się nie pobrudzą. Czyszczenie jasnego obuwia to prawdziwa zmora miłośników mody. Na szczęście jest patent, który świetnie poradzi sobie z doprowadzeniem białych butów do ładu. Ten specyfik stosowany jest przez mnóstwo kobiet. Kto by się spodziewał, że doczyści białe buty z najgorszych zabrudzeń!

Tym doczyścisz białe buty. Kobiety stosują to do twarzy
Tym doczyścisz białe buty. Kobiety stosują to do twarzy (Genialne.pl)

Jak doczyścić białe buty? To pytanie z pewnością zadają sobie miłośnicy jasnego obuwia. Po zakupie obiecujemy sobie, że będziemy o nie dbać, jednak często czyścimy je na szybko, bo na prawdziwą i złożoną pielęgnację nie ma czasu lub żadne środki nie działają.

Patent na czyszczenie białych butów. Czym wyczyścić sznurówki, podeszwy i skórzane adidasy? Wielkim zaskoczeniem jest środek, którego warto użyć do prania obuwia. Jest nim... płyn micelarny, którym kobiety wykonują demakijaż! Oczywiście sam kosmetyk nie wystarczy i oprócz niego przyda się mydło oraz wybielacz. Szczegółowa instrukcja poniżej oraz na materiale wideo.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Tym doczyścisz białe buty. Kobiety stosują to do twarzy

Tym doczyścisz białe buty. Kobiety stosują to do twarzy

Białe skórzane lub "śliskie" buty zaczynamy czyścić wyjmując sznurówki. Wkładamy je do gorącej wody z wybielaczem. Warto pamiętać o założeniu rękawic ochronnych! Następny krok to dokładne namoczenie i wypranie sznurówek w miseczce z przygotowanym roztworem. Po wysuszeniu będą jak nowe!

Kolejny krok podczas czyszczenia białych butów to namoczenie ich płynem micelarnym. Stosujemy go na podeszwy i całą powierzchnię obuwia. Następnie łączymy kosmetyk z mydłem. Po nałożeniu obu tych składników dokładnie myjemy adidasy lub inny rodzaj obuwia gąbką, na przykład do naczyń.

Na końcu spłukujemy czystą wodą detergenty. Ważne, by nie suszyć białych butów na słońcu, bo zżółkną. Ustawiamy je w ciepłym i suchym miejscu. Po wyschnięciu przecieramy białą pastą do butów, która nawilży i odświeży obuwie. Jako "wisienkę na torcie" wkładamy sznurówki. Gotowe!

Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić