aktualizacja 

Uciekła z Cyganem. Nastolatki nie było w domu w Bytomiu prawie miesiąc

231

O ucieczce nastolatki zrobiło się głośno na początku grudnia minionego roku. Karolina G. wyszła z domu w Bytomiu i zniknęła. O odnalezieniu dziewczyny poinformowano 4 stycznia, gdy nastolatka zgłosiła się sama na komisariat. Powodem ucieczki dziewczyny była miłość do młodego Cygana – jej rodzice nie akceptowali ich związku.

Uciekła z Cyganem. Nastolatki nie było w domu w Bytomiu prawie miesiąc
(Getty Images, Facebook)

Karolina G. wróciła do domu w Bytomiu po blisko 28 dniach nieobecności. Dziewczyna wyszła z domu 8 grudnia, nie podając rodzicom żadnych informacji o swoich dalszych planach. Niedługo później rodzice nastolatki zgłosili jej zaginięcie na policję, a ta wszczęła poszukiwania.

Jak przyznała Karolina G., przez cały czas swojego "zaginięcia" przebywała ze swoim chłopakiem, którego rodzice nie tolerowali. Według relacji 17-latki była ona bita w domu, co stało się jednym z głównych powodów ucieczki. Karolina przyznała także, że jest w ciąży.

Ucieczka zakochanej pary

W trakcie śledztwa wyszło na jaw, że rodzina wspomnianego chłopaka opuściła swoje miejsce zamieszkania w Rudzie Śląskiej w nocy z wtorku na środę, dokładnie w tym samym czasie, gdy nastolatka zaginęła. Chłopak Karoliny jest pochodzenia romskiego, co było powodem wielu kłótni w domu 17-latki. Policja ustaliła, że dziewczyna przez cały czas przebywała w towarzystwie swojego chłopaka oraz jego cygańskiej rodziny.

W niedzielę w sieci został opublikowany film nagrany przez Karolinę, w którym wszystko wyjaśniła:

Aktualnie przebywam z moim chłopakiem, z którym jestem od trzech lat, spodziewamy się dziecka i jestem szczęśliwa. W moim domu nie było tak dobrze (...). Byłam bita za to, że się zakochałam w Cyganie, poniżana, nieraz padały takie słowa, że musiałam zapłacić za jedzenie, żeby zjeść w moim domu, byłam zamykana - słyszymy na nagraniu.

Nastolatka sama zgłosiła się na posterunek w poniedziałek 4 stycznia i niedługo potem wróciła do swojego rodzinnego domu.

Zobacz także: Cezary Pazura o szczepieniu dzieci: "My sobie nie możemy tego bagatelizować"
Autor: JKY
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić