aktualizacja 

Szczęśliwa Marta Kaczyńska. Właśnie spełnia się jej największe marzenie

129

Marta Kaczyńska razem z mężem Piotrem Zielińskim stara się wieść spokojne rodzinne życie. Nie jest to łatwe ze względu na odległość, jaka dzieli parę, ale jak się okazuje, wkrótce wszystko może się zmienić. Od dłuższego czasu Kaczyńska zastanawiała się nad tym, w jaki sposób spędzać więcej czasu z mężem i dziećmi.

Szczęśliwa Marta Kaczyńska. Właśnie spełnia się jej największe marzenie
Marta Kaczyńska w końcu spędzi więcej czasu z mężem. (AKPA)

Bratanica Jarosława Kaczyńskiego wraz ze swoim trzecim mężem podjęła ważne kroki, które pozwolą na scalenie rodziny. Mowa oczywiście o pewnej inwestycji, która znacznie ułatwi rodzinne spędzanie czasu. Kaczyńska podobno od dawna o tym marzyła, a jej mąż dołożył wszelkich starań, aby ukochana była szczęśliwa.

Patchworkowa rodzina Kaczyńskiej

Do tej pory Marta Kaczyńska dwoiła się i troiła, aby jej rodzina mogła spokojnie funkcjonować. Nie jest to łatwe, ponieważ razem z dziećmi mieszka w Sopocie, a jej mąż na co dzień pracuje w Warszawie. Małżeństwo spędza razem czas wtedy, gdy Zieliński ma trochę wolnego. Starsze córki Kaczyńskiej Ewa i Martyna dużo się uczą oraz mają dodatkowe zajęcia – młodsza z nich z sukcesem trenuje jeździectwo. Staś z kolei ma niespełna 2 lata, więc potrzebuje opieki przez cały czas.

Piotr Zieliński nie tylko pracuje w stolicy, ale także regularnie spotyka się tam ze swoimi dziećmi z poprzedniego związku, a ma ich troje. Kaczyńska od dawna chciała stworzyć tradycyjny dom i w końcu Zieliński odkrył idealny sposób na ułatwienie życia żonie.

Jak informuje "Dobry Tydzień", mąż Kaczyńskiej zdecydował się na urządzenie siedliska pomiędzy Mikołajkami a Giżyckiem. Pomysł okazał się trafiony, ponieważ jak czytamy w tygodniku, to prawdziwe spełnienie marzeń Kaczyńskiej.

To na pewno pomoże zbudować silniejsze więzi, także pomiędzy ich pociechami - czytamy w "Dobrym Tygodniu".

Marta Kaczyńska z mężem Piotrem w końcu będzie mogła wkroczyć w nowy etap życia. Prawniczka nareszcie spędzi więcej czasu z ukochanym.

Zobacz także: Cezary Pazura o szczepieniu dzieci: "My sobie nie możemy tego bagatelizować"
Autor: JKY
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić